Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna...ma numesc Laura, sunt o fire copilaroasa, prietenoasa si optimista. Imi place sa citesc, sa desenez, sa ma plimb si sa ascult muzica. Prefer genul rock dar si cel clasic, k-pop si cea japoneza. Ador toate animalele si daca ar fi dupa mine as face o gradina zoologica in casa..dar mama nu e de aceeasi parere. Cam atat despre mine, daca aveti intrebari va voi raspunde cu mare placereSmile
Bine ai venit pe Animezup, Shiori!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună, Shiori şi bun venit pe 'Zup.
Am ceva întrebări pentru tine:
1. Ce anime'uri ai văzut (dacă te uiţi)?
2. Ce trupe/cântăreţi îţi plac?
3. Câţi ani ani şi ce zodie eşti?
4. Care e materia ta favorită la şcoală?
Cam atât. Sper să te distrezi şi să fii cât mai activă.
Salut...sincer nu ma asteptam sa raspunda cineva asa repedeSmile

Azazel:
Momentan am 15 ani dar peste o luna implinesc 16. Imi place sa joc volei si putin fotbal dar nu imi place sa fiu portar(spun doar ca atunci cand stau in poarta mingea trage la fata mea si nu e prea favorabil pentru mine) si mersi de urareSmile.

Evvie:
1.Pana acuma am vizionat foarte mult animeuri...si nu le mai tin minte pe toate dar unele pe care sigur nu le uit sunt: Gravitation, Nana, Bleach, Ao no exorcist, Naruto, Kuroshitsuji si multe altele.
2.La genul rock imi plac foarte mult cei de la Skillet, Nickelback, The Rasmus...
La k-pop :Shinee, Big Bang, DBSK, G.NA, G-Dragon, Super Junior...
La genul clasic prefer muzica de la pian sau vioara si nu conteaza de cine e cantata atata timp cat suna bine
La cea japoneza: Gackt
3.Cum am mai spus am 15 dar trec pe 16 si sunt pesti
4.Sincer cel mai mult pe lumea asta urasc scoala, dar daca ar fi sa o luam altfel imi place desenul, muzica, matematica si logica(doar ca profesoara mi-a spus ca logica mea e ciudata4) si mersi pentru urareSmile
Buna! :] A venit si Dragos pe aici si are cateva intrebari pentru Laura:

1) Citesti carti? Imi poti recomanda ceva? ^_^
2) Ce animal iti place cel mai mult?
3) Culoarea preferata?
4) Fructul preferat?
5) Masina preferata?
6) Disponibila? n_n

Cam astea sunt intrebarile mele pentru acum. Daca mai vreau sa aflu ceva despre personalitatea ta, voi posta aici! Bine ai venit pe zup si sper sa te distrezi alaturi de echipa AmineZup! ~_O
Salut Dragos
1.Citesc destule carti, dar nu cred ca ti-as putea recomanda deoarece mie imi plac cele SF, dar le-ai putea incerca pe cele scrise de Dan Brown, mi se par interesante.
2.Cainele
3.Albastru
4.Probabil ananasul
5.Imi plac mai mult motocicletele dar sincer la masini as prefera lamborghini4
6.21Probabil
Daca mai ai intrebari iti voi rapunde bucuroasa.Mersi de urare si sunt sigura ca ma voi distra.
Aww, şi eu ascult Nickelback. Keee, am găsit şi eu un fan. Care e melodia ta favorită de la Nickelback?
Ah, şi mie îmi place ananasul, deşi sunt alergică la el T.T. Aaa, şi mie îmi plac cărţile lui Dan Brown. Genial. Şi eu joc volei şi-mi place. Avem ceva chestii în comun. ;D

Edit by Addeh./ αđιηα - > începi să faci chat în topic ; aceasta este o primă avertizare. Vorbiţi la profile sau pe mess.
Heya, bine ai venit pe zup, Laura! Ai un nume foarte frumos :X Eu sunt Sara, nice to meet you!¤
Nu am întrebări, mi-a luat-o toată lumea înainte 21 O şedere plăcută, să-ţi faci prieteni şi să te distrezi! hug
Sper că-ţi va plăcea aici şi că ne vom înţelege! Have fun! Apropo, îmi place avatarul 4
Hey..
Darkness:
Multumesc pentru primire, am facebook dar nu ma ocup eu de el,marimi la ce?, nu prea joc jocuriSmile

Saravis:
Mersi pentru primire, sincer nu ma asteptam sa spui ca iti place numele meu,mie mi se pare destul de banal, Sara suna mult mai bineSmile si ma bucur sa te cunosc
Hmmh, cam toate întrebările s-au epuizat *laughs*
Ce pot să spun, bun venit pe forumul AZ, sper că te vei înţelege şi te vei distra alături de ceilalţi [ asta dacă nu o faci deja 15 i know u love it x. ], make friends and so on.

Apropo, apropo *thinking* Do you like yaoi ? xd

ah, i almost forgot : Darkness se referă la mărimile ... corpului 21 u know, boobz, ass and lol... *laughs*
Pagini: 1 2