Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Concurs - luna ianuarie
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
În primul rând, citiţi regulile. Clik.

Vă puteţi inscrie de acum până pe data de 22 ianuarie inclusiv.
Voturile vor începe pe 23 ianuarie şi se vor termina pe data de 30 ianuarie, tot atunci voi anunţa şi câştigătorul/câştigătoare. Iar pe data de 31 decembrie aştept de la câştigător un PM cu tema pe care o doreşte pentru ediţia urmatoare, acesta va fi premiul + medalia in caz ca nu o are deja.

Tema: Zambet.

Succes tuturor.
Sparg gheaţa şi mă înscriu (uhm...provizoriu). Dacă nu îmi ocupă foarte mult timp şcoala, trimit desenul şi şi...baftă eventualilor participanţi ! :3

EDIT nu stiu daca mai am timp sa-l termin, daca totusi printr-o minune il termin pana la data limita, il postez. Daca nu, imi pare sincer rau..

Grrr..this week-end is all mine. grr count me in, again.

Alt EDIT
Scuzaţi calitatatea desenului, nu functionează scanner-ul şi şi îmi pare rău că e aşa şifonat, am pisică -.-

Hospitality is my name.

xoxo, Ang.
Zambet? Okay, ma inscriu si eu, desi nu prea am idei dar imi vor veni pe parcurs, sper. :]
Sper sa imi apara inspiratia si sa am timp sa fac desenul.
Oh si, bafta tuturor! pupic
și eu și eu și eu și eu și eu și eu și eu și eu și eu și eu

Și eu pe naiba, lol. Nu am cum să pun desenul, îl am făcut dar nu am cum să-l pun, lol. Anw, baftă la ceilalți, o să votez xD.
Well, I´m in.
Am cam dat-o-n bara la prima participare.
De data asta o sa ma chinui mai mult!
Vreau şi eu, deşi sincer nu prea ştiu ce va ieşi, nu prea o am cu desenul, dar am deja o idee şi încercarea moarte n-are. Tema este foarte interesantă.
Baftă tuturor participanţilor şi lucrări cât mai bune hug


Pentru prima dată, mă înscriu şi eu la DOTM. Se poate? 5 Nu prea am talent la desen, dar am să-mi încerc norocul. Mi-a plăcut foarte tare tema aleasă, aşa că mi-a venit o idee - una cam aiurită, dar fie. Promit că până mâine dau edit şi vin cu lucrarea.

Ediiiiiit: http://img215.imageshack.us/img215/7327/003bmp.png
Alohaa! Credeați ca scăpați de mine? No way.
Nu prea am avut idei, nu știu dacă se încadrează desenul dar, asta e.
Here ~~> Smile

Zambet? Ataaat 21
Hre is my entry: Smile
E vreo problema daca am umblat putin la luminozitate? 39
one of my best drawing until now xD
Sper sa am mai mult noroc de data asta
Pagini: 1 2