Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Lipsa de inspiratie
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hei ! ;D

Ma numesc Sergiu si am 20 de ani, sunt zodia fecioara si sunt un oarecare fan al manga-urilor si al anime-urilor.
Imi plac sporturile extreme, cartile politiste/misterele, locurile necunoscut - ador sa calatoresc, sa vizitez tari si orase, de altfel ador si bmx-ul si ma tot dau pe un bike de hai sa spunem 5-6 ani, aproximativ.
Ascult dubstep, dnb, rock/metal, am un caine ( huskey ) pe care-l cheama Bushi -da, ciudat nume- , fotografiez dar nu ma consider mare fotograf sau alt lucru de genul asta si acum, va las pe voi sa puneti intrebari.
Bine ai venit pe Animezup, Nameless!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Comunitatea crește..

Ai un huskey? Rasa aia e superbă, iar numele nu mi se pare cidat. Deloc!
1. Ai spus că îți place să călătorești. Unde ai fost până acum și ce anume te-a fascinat în locul respectiv?
2. Fotografiezi? Ne arăți și noua la 'Fotografie'? Eu unul sunt interesat, mai ales dacă ai vizitat țări și orașe.
3. Sporturi extreme? Ce te atrage la ele? Și practici unul anume?
4. Distrează-te pe Zup!
:p

Bine ai venit pe forum, Sergiu, ce vant te aduce pe meleagurile noastre? Sedere placuta, iti urez. Eu sunt Daiana, observ ca avem aceeasi varsta.

Omg, you have a husky, that's awesome :3

Um, ziceai ca iti place sa calatoresti, nu? Ai avut ocazia pana acum? Daca raspunsul e pozitiv, atunci unde?
Sunt mai mult interesata de afirmatia ca asculti rock/metal, cam ce subgenuri si ce trupe?
Citesti? Autori, carti preferate?
Jocuri? Consola sau clasicul PC? Si ce jocuri anume?
@Castiel , am fost în Chicago, Londra, Austria, Transfăgărăşeanul -o fi el în Romania, dar visam sa merg cu maşina pe-acolo de la 17 ani - , Dublin, am ajuns si la Marea Moarta, Nevis Highwire Bungee, (Noua Zeelandă), Podul de pe raul Colorado(Costa Rica) , Spania - cateva orasele de pe-acolo, - s.a.
2. Da, o sa va arat. :] In curand.
3. Uhm, sa vedem...snowboarding, sarituri BASE, bungee jumping ( si la Vidraru'i genial ), motorul si cred ca ar fi si bmx-ul, oarecum. :- ?? Ma atrage...adrenalina, traiesc la maxim fiecare secunda din viata.
4. Multumesc.

@Daenerys, incantat.
Ei bine, n-aveam ce face si nu ma intreba ce cautam, o manga parca si am ajuns aici.

1. Citesti mai sus.
2. Heavy/Nu/Gothic/Folk/Black Metal : Led Zeppelin, Black Sabbath, Metallica, Nirvana, AC/DC, Iron Maden, The runaways, Tarja, Bon Jovi, Rolling Stones, Nightwish, Negura Bunget, Vama, Queen, U2, GNR, Pantera, Disturbed, HIM, Korn, Pasărea Colibiri. :]
3. Herny Miller - pariu pe o crima , Stanislas - Andre Steeman - Asasinul sta la nr.21, Crima si Pedeapsa, Jakob Wassermann - Cazul Maurizius, Francisc Munteanu - Sonata in re major sau cartile lui Sven Hassel ( si ce-am mentionat , astea sun in mare parte preferatele mele )
4. Consola Nintendo Wii - Call of Duty: Black Ops, Game Party 2 (More Game Party), Mad World,
Manhunt 2 etc. Si mai am jocurile surioarei mele, tampenii copilaresti.( pe care evident, le joc si eu ) .

Multumesc si tie. : )
Frumos. Ai vizitat multe orașe. Dar întrebarea mea este care te-a atras cel mai mult și de ce anume?
Ai plecat cu familia sau cu prietenii?
Și nu îți este teamă că atunci când încerci un sport extrem se poate întâmpla ceva?[Doamne ferește o.o]
Ce alegi dintre autorii români și cei străini?
@Castiel , care? Iarta-ma, dar nu pot sa aleg unul. In schimb, pot sa-ti raspund ca le-am vizitat fiindca am dorit sa vad cat mai multe si spre exemplu, in Londra am mers pentru Big Ben, in Austria pentru partiile ei, Chicago...orasul in sine.
In mare parte, cu prietenii. Cu familia am fost in Londra si in Dublin.
Ba evident ca imi e teama, la inceput. Apoi, ma simt perfect. Si pana acum, mi-am rupt decat mana cand mergeam cu motorul, dar nu-i bai.
Straini mai mult, dar imi plac si romanii.

:]
Bună Nameless. Bine ai venit pe zup. Sper să îţi faci mulţi prieteni aici şi să te distrezi. Eu n'am să îţi pun întrebări doar am să îţi urez a doua oară : Bun venit. Have fun ^^