Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Guess the cartoon the quote is from
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
nu este cumva Mr. Krabs din SpongeBob SquarePants?
dau edit daca am raspuns corect. ^^
Edit: am nimerit

Wait! Don't forget the marshmallows!
Ed, Edd 'n' Eddy, daca tin eu bine minte.
Astept o confirmare, ca a cam uitat lumea de topic.

Edit dupa confirmare:
"He's got a lot to learn before he's ready to save anyone."
Avatar, the last air bender.

He really does have a lot to learn before he's ready to save anyone, although he did save them quite a lot of times.

Next quote is: "I can't stand that kid, he's a menace!"
Dennis the Menace 21? Nici nu mai tin minte cum exact il chema pe batranul vecin cu care intra mereu in 'conflicte';

In orice caz, astept si eu confirmarea.

Si Cy, ATLA a fost o alegere atat de buna, nu am prins eu mai devreme threadul din pacate 2

'Heavens to Murgatroyd! A message!'
Snagglepuss. Nu se poate sa nu se recunoasca asta. La fel de faimos pentru mine precum "Exit! Stage left!".
Pacat ca picii din ziua de azi n-au sa fie niciodata expusi la serialele vechi Hanna-Barbera (ce prostie era sa scriu). Serialele alea aveau suflet, mesaje, personaje interesante.

Ia sa vedem. Ceva clasic.
"Faster than a speeding bullet! More powerful than a locomotive! Able to leap tall building in a single bound!"


Suna a Superman intr-o varianta din 1750 toamna.
(Daca nu am nimerit am sa dau pur si simplu...edit!)

"Who dares to summon... Oh, it is YOU. "
Aku from Samurai Jack? Îl urmăream înainte pe CN, mă fascina mai mult felul pătrăţos în care erau desenate personajele. Err, da, cred că am nimerit.

Next: "All is love in fair and war."
Personajul preferat din toate timpurile.
Nu sunt sigura. Poate Jesse din Pokemon ?stiu ca zicea '' All is fair in love,war and Pokemon battles'' Daca imi voi da seama mai incolo dau edit ^^
Next: “I ain’t no tailor but I know what suits me.”
Asta e din Popeye. Imi placea si tata tot imi zicea de el si spanacul ca sa ma faca sa mananc cand eram mica. Now let's see:
The next one:"It's a beautiful day, but not as beautiful as me."
Destul de simplu zic eu, cat imi placea desenul ala.
Johnny Bravo. < 3 Încă mi-l amintesc de pe vremea când veneam de la şcoală şi primul post era CN. Ştiam că urma Johnny Bravo că nah, eu ştiam tot programul postului ăsta pe atunci. : ))

Next:
Kick 'em in the dishpan, hoo hoo hoo?
Pagini: 1 2 3 4 5 6