Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [split] Rapita de vampiri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna Andreea ! :p ..Imi place mult .. doar stii .:D..greseli nu prea am observat .. dialog .. nu ai de unde ca e mai mult povestit .. :-?..si nu mai stiu .. in rest totul e ok .. nam de unde sa te critic ca nam ce :))Cum spuneam imi place mult asta :x dar mai mult imi placea celalalt .. panat ca nul mai ai :((.. oricum bun si asta :X .. hm .. :-?... ast nextul :X:x Si Succes in continuareee chiar vreau sa vad ce se intampla cu "Andreea "din fic :p.pa
E cel mai tare fic pe care l-am citit vreodata.Nu sunt eu mare scriitoare si nici mare critic dar e foarte tare.Din punctul meu de vedere e un fic foarte bun si nu am nici o critica rea de spus.Sper sa pui continuarea cat mai repede.Spor la scris si iti doresc sa ai idei multe.
Multumesc fetelor..gleisy tocmai comentam la ficul tau :P:P
Sunteti cele mai bune..dar ..faza ironica este aceea ca eu am zis ca cel putin 3 comuri eu deja am doua daca ma mai trezesc cu unu trebuie sa pun nextul azi ? :o3 :]]
Nici nu o sa va imaginati ce o sa umeze..eu am visat doar esentialul ...adica..la mine capitolul doi....sper sa fie pe placul vostru ...:X:X
A doua zi

Nu va pun nextul daca numai vad un com..:P:P
Maine sau poimaine
Fata te rog mult pune nextu ca mor.Povestea e forte tare si dejaastept de 4-5 zile sa vad ce o sa se intample.Hai plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pune nextu:o3 ca nu mai pot sa astept mult.:(( Te rog din toata inima.
Waaa ce fain. Am citit si eu ficul si vreu sa spun ca imi place foarte mult :X:X, ideea e originala, nu prea am mai intalnit asemenea lucruri in alte ficuri, chiar imi place. Greseli e sunt minore, acuma na si eu mai gresesc la ficul meu, cate ceva. Imi plac personajele, mai ales personalitatile lor, chiar ma ti in suspans. Pune mai repede nextul ca mor aici. DX
Wow :love: e marfa :yes: ai descriere destula si actiunea nu e asa grabita . Imi place xD. Vad ca personajului i-ai pus acelasi nume ca si tine :D nu`i rau :> Ok,acuma baga continuarea,sunt curioasa :grr:
love it ! te pricepi la ficuri ! de abia astept nextul :D
chiar ai adimiratori!:)) bafta la scris! si dupa portretul fizic al lui Lorcan e sweet tare. p.s -imi plac baietii cu paru' lung:d Foarte frumos fic . Nimic de comentat.
" Buna seara fetelor! Multumesc pentru sprijin... Sunt foarte incantata pentru ca am atati cititori si sper ca pana ajung la capitolul cinci sa am o mie de vizualizari[ am vreo opt sute otpzeci si noua]... Voi incerca sa tin cont de sfaturile tuturor... Si sper sa nu va dezamagesc..."- Uite asta e povestea noastra, dar ca orice poveste trebuie sa aiba si niste parti mai putin placute... nu stiu cat de neplacute vor fi pentru unii [zic si eu ... *_*]... nu voi pune capitolul patru decat saptamana viitoare in week-end. Cauza si motivul va intrebati oare... Sambata asta imi sarbatoresc ziua de nastere... [treisprezece anii...Yupii] si voi avea si teme si curat de facut, pregatiri s.a... Asa ca voi pune continuarea saptamana viitoare...
La revedere! :X Multumesc inca odata !!
Ayu.Lore, nu am mai putut continua din cauza ca nu am mai avut calculator si acum mi l-au pus la old fics si voi continua cu nextul cand mi-l vor muta iar la proza, caci am vorbit cu un moderator si poate mi-l muta curand... Multumesc pentru spirjin si bun venit Pe Animezup, caci vad ca esti noua. Daca ai nevoie de vreun sfat sa imi dai un mesaj privat sau un mesaj la profil.
La revedere! :*
Pagini: 1 2