Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Anunt: Conflicte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Camy Love - ban pentru clone; şi-a făcut trei conturi deodată.
edit : câteva clone au primit ban.
Zâmbărici are ban pentru spam la FF după ce a fost avertizată și de mine și de Lynn.
Am curățat Fotografia de spam. Mă bucur să văd că nu am șters multe posturi, ci chiar foarte puține. Dar repet ce spun mereu, citiți regulile și mai lăsați atitudinea de mari critici acăsică, vă rog. 5
Hyoko are ban permanent la secțiunea Fan Fiction pentru spam. Lynn i-a dat ban pentru spam, iar acum că s-a dus ban-ul ea tot a făcut.

Proof: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28955
Craci/Sansoba are ban pe 5 zile pana aflu ce s-a intamplat cu ea. Contul ei are o activitate dubioasa, daca nu ma credeti verificati-i ultimile doua posturi si mesajele de la profil.
Modificat regulile de la Fan Fiction de la Cerere de Critics.
La cererea lui Aly ( conversație prin sms cu Daria ) am ridicat warnul lui Snow.
O cunosc destul de bine pe Crăci, ori încearcă să+şi creeze o nouă personalitate (riiiiiiiiiiiiiiite, nici eu nu pot crede) ori a intrat cineva pe contul ei (cel mai probabil). Anw, Sonseba kinda reminds me of.. ahh, wait *scans her profile* .. Balder. Idk, I'm just saying.
Sonseba este Claudiu. Uber, oricum, ai zis că după ce îi ștergi comentariile lui Crăci îi dai un-ban + de asta, Crăci a vorbit cu Lynn despre asta acum câteva zile, parcă.
De fapt faza asta a fost ieri, si daca a vorbit cu Lynn, de ce nu a avut ea curtoazia sa ne anunte? Sa nu mor proasta nu de alta.

Am zis ca ridic banul cand sterg posturile, dar cand pot numai 40 deodata... What my muffin do you want? Stiti, e anul nou si pentru mine, iar la 20 de ani ai mai putin timp liber decat ati crede voi.

Ori asta, ori asteapta pana pe 8 sa-i aprobe Aly contul.

O sa sterg mai tarziu.
Puteți închide acest topic?
http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225591
Nu e al meu, însă știu sigur că un RPG nu se face din 2 oameni, sau se poate?Lămuriți-mă!

Edit ANN: rezolvat.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10