Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: SE REDESCHIDE!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
FF&FA

Se redeschide dupa 2-3 luni de hibernare. Sper sa fiti mai seriosi si sa va implicati, nu sa scrieti doar de dragul de a scrie. Va inscrieti si ramaneti. Daca nu puteti, imi dati macar un PM. Va asigur ca le citesc. Si cine are nevoie de ceva, nelamuriri legate de sectiune, acest in PM id-ul vostru.

TEMA FF: Muzica

Nimic complicat pana acum. Va astept sa ma inscrieti. Tema e acceptabila. Daca nu va convine ceva, PM.
Mă înscriu eu la FA.
Cineva la FF.
Nimeni nu prea-mi știe stilul de a desena, de aceea cred că poate nimeni nu va avea curajul să se bage cu mine în echipă. Numai vreau FF, o dau mereu în bară 21.
Mersi Daria.
sper sa se mai inscrie.

TERMEN: 17.12.2011

aveti timp 7 zile sa va inscrieti.
Vrei să mă bag eu la FF honey ? : )) Cu tine, we'll rule the Universe :]] *laughs*
Până pe 17 să le trimitem ? aşa nu am timp .-. ... Poate că dacă îl trimitem mai târziu, da. FF, as usual.
aveti timp 7 zile sa va inscrieti.
nu sa le trimiteti. Lol cititi si voi.
Ăuu, Lynn, desigur că sunt de acord, chiar sunt onorată =3.
Nu vroiati voi concursul, inapoi?
Este 17 mai las pana maine. daca nu se mai inscrie macar o echipa se inchide sectiunea -.-
Ok. Ne înscriem și noi.
Eu [Ecliptica.] la FA.
Fiction la FF.
Cam atât.

Noroc.
Foarte bine. Pe 19 se va incepe scrierea lucrarilor, care nu trebuie sa fie lungi. Pana atunci, asteptam si maine sa se mai inscrie cineva.
Eliptica fiction, ma bucur ca v-ati inscris si voi.
Pagini: 1 2