Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: lupte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
pai am sa va explic cum sta treaba :am primit ban asa ca nu a sa mai deschid multe topicuri
acum legat de aceste
eu scriu:sasuke si naruto
apoi trebuie sa imi aleg unul adica cine cred eu ca va castiga intr-o lupta si apoi sa comentez si pun si la sfarsit pe cine sa alegeti voi dar nu uitati sai dati si o lupta daca nu intelegeti luati-va dupa mine
luptatori:sasuke si naruto
lupta:poker
eu cred ca sasuke ar castiga deoarece naruto e prea prost si ar pierde imdeiat
acum
hidan vs sakura4
ja ne
Sincera sa fiu dupapa parerea mea cred ca ar castiga Hidan, adica desi Sakura este mult mai puternica si s-a antrenat cu Tsunade totusi cred ca Hidan este mai puternic adica pe langa faptul ca l-a invins pe Asuma care este un junin mai are si acel Jutsu care ii permite sa fie nemuritor si sa-si omoare adversarul prin ranirea lui fara ca el sa pateasca ceva.Sa fiu sincera Sakura este personajul meu freferat<dar tot cred ca nu ar fi destul de puternica sa-l invinga pe hidan. Acum Pain vs Madara
Tanana...iar ai inceput sa faci topicuri aiurea?De ce spun asta?
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2174
Topicul facut de tine este identic cu cel de mai sus...doar ca acolo vorbesti de toate aspectele in momentul in care alegi personajul.
Mozilor...stiti ce aveti de facut.