Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Akiko-san

Huh... hey ^_^.
Watashi wa Akiko desu .
Am gasit forumul din intamplare, dar... ^.~ cum ai putea sa nu dai de el cand e printre cele mai populare?
Eetto... bineinteles, sunt o fana anime. Inca nu am unul preferat, deoarece toate vizionate pana acum m-au impresionat intr-un fel sau altul.
victorie Uh.. da am o descriere scurta, insa aceasta se incheie aici.
Intrebari?
'yello 4 and Welcome pe animezup...sper sa te acomodezi repede pe site...
Întrebări.....Aş avea, dacă vrei să răspunzi?3
1.Cati ani ai?
2.Ce muzica asculti ?
3.Ce animeuri ai vazut ^_^?
4.Ai vreun personaj preferat din anime?Si daca da care este acel personaj ?>_<"

cam atat ... happy posting and no spam!
Welcome here , Akiko , and i hope you will have fun ! 4 Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi cu noi toti . Si eu am intrebari : De unde esti si care e numele tau adevarat ?

Akiko-san

Huh...multumesc pentru primire. ^_^
Raspunsurile intrebarilor voastre:
Earwen --> 1. 11 ani ^_^. Da stiu, sunt un junior. Dar ete-na..
2. Hmm..muzica. Inca nu m-am orientat catre un stil anume. Pot spune ca ascult cate putin din fiecare.
3. Uh...Sailor Moon, Princess Tutu, Rozen Maiden, Bottle Fairy, Romeo x Juliet, Marie-sama ga Maiteru, Strawberry Panic, Air Tv, Sola, Chobits, Comedy (OVA), Aria , Minami-ke , I love my younger sister (OVA), Jigoku Shoujo , Azumanga Daioh (cateva episoade pana acum) ,CandyBoy , Saiunkoku Monogatari, Sister Princess, Nana, Honey & Clover,Claymore iar in prezent vizionez Simoun.
Stiu, sunt putine anime-uri vizionate , dar... ^_~ pe viitor vor fi mai multe.
4. Eetto...Chiaki (Minami-ke) , deoarece pot spune ca mi se aseamana , intr-un fel sau altul ^^ , si amandoua avem rolul de surori mici in familie. In rest, Neviril din Simoun pot spune ca ma impresioneaza intradevar.

Kaneto Sayuri ---> 1. Sunt din Bistrita
2. Hmm...numele meu adevarat este Daiana.
Ai un nume frumos mey , nasa mea mica are numele asta .