Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Mary Stayed Out All Night
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
[Imagine: 403px-Mary_Stayed_Out_All_Night.jpg]
Wi Mae-Ri este o fata incapatanata dar foarte vesela ,fiica unui om de afaceri ce nu a reusit .Ea incepe sa se intalneasca cu rockerul Kang Moo-Kyul atunci cand afla ca tatal ei vrea ca ea sa se castoreasca cu fiul celui mai bun prieten al sau . Atunci cand Jun In le sta in cale multe lucruri au sa se intample.

Cast

Moon Geun-yeong - Mae Ri
Jang Geun-seok - Kang Moo-gyeol
Kim Jae-wook- Jeong-in
Kim Hyo-jin- Seo-joon
Park Joon-gyoo- Jeong-seok
Park Sang-myeon - Wi Dae-han

Thank you hancinema m-a scutit de cautarea pozelor65

Parere personala:
Super buna drama asta 24 mi-a placut ^^
Mai ales ca Geun-seok a jucat in YaB si Kim Jae-wook in Antique Bakery 5
Oricum mi-a placut aceasta drama si toate iubitoarele de baieti draguti pot vedea aceasta drama ca sa nu mai zic ca poveste e interesanta si romance pretutindeni ^^.

Puteti viziona drama Aici sau aici
Am auzit de mult despre drama asta si chiar m-am uitat la cateva episoade insa fiind ca timpul nu a fost de partea mea nu am apucat sa termin...cred ca m-am oprit pe la episode 11 sau ceva de genul.
Oricum, este foarte amuzanta drama asta. Are de toate si povestea mi se pare originala. Nu stiu daca s-au luat dupa un anime car marea parte a dramelor asiatice insa mie una mi s-a parut amuzant cat am vazut pana acum.
Merita cu adevarat vazuta.
Asta este cu siguranta una din dramele mele preferate:X:X:X Cred ca am fost asa obsedata de ea incat am revazut-o de 5-6 ori.. Mai ales Jang Geun Suk, aici l-am vazut prima data jucand si mi-a placut imediat. Dupa am cautat si alte filme/drame cu el.. si le-am urmarit si pe acelea21. Dar sincer, Marry stayed out all night este super. Daca iti place genul acesta, merita vazuta. O recomand cu toata dragostea:X
Hahaaaa.. am ajuns la episodul 10 si abea dau de topicul asta.
Toate meritele gasirii serialului se duc surori mele, she's a genius. Iar tipuuuul ara chiar genial :X desi inca nu prea pot sa ii pronunt numele 21 cred ca o sa fie a 2-a drama pe care o voi termina . De obicei ma plictisesc repede sau uit si nu mai am chef.. deci e ceva daca eu termin niste seriale !!

Ahh si ma mir ca nimeni nu a spus nimic de melodi. Mie una mi se pare ca are o voce superba 71 "My precious" si "My bus" fiind preferatele <3 crazyBig Grin
Am terminat acesta drama de curand4... si ce sa zic, mi-a placut...nu a fost extraordinara dar a fost buna de omorat timpul4..Mi-a placut la nebunie faza de la inceput cu nunta...si actorul ala care a jucat in Coffe Prince, nu mai stiu cum il cheama e atat de nashpa aici ...e couafat urat...nush nu-mi place...atunci cand i-a dat Moo-gyeol un pumn in ochi si i la invinetit si-a lasat si el bretonul pe ochi si parca arata mai bine
Imi placea de Moo-gyeol cand ii zicea "Merry Chistmas"...aa ca veni vb de el Jang Geun-seok e atat de Cute numai pt el am urmarit serialul
De fata din rolul principal nush ce sa zic....e si prima drama pe care o vad cu ea si e dragutza...atat pot sa zic4... dar dupa patrerea mea Jang Geun-seok se potriveste mai bine cu Park Shin Hye... nush ce credeti voi dar asta e parerea mea
Ce-as putea spune? Drama este epica, serios. A fost un final cu totul neasteptat pentru mine, chiar nu ma gandeam ca o sa se intample asta. A fost o drama frumoasa [ nu foarte, dar a mers ]. Mi-a placut, o vizionam cand n-aveam ce face...
As recomanda-o dar nu cu atata '' putere '' ca alte drame. A fost o drama obisnuita...Imi dadeam mai mrereu seama ce avea sa se intample in continuare.
Mi-au placut personajele, au pus inima actorii, si e foarte bine.