Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: buna :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna eu sunt Adriana , am 14 ani , sunt din Bucuresti.
Anime-urile mele preferate sunt : bleach, inuyasha, full metal alchemist , naruto , Elfen lied, gravitation , Loveles , Death Notes , Chobits ....sunt mai muulte dar nu le mai tin minte...Din manga am citit: Naruto , Bleach...stiu sunt lenesa.
Acum cred ca ar trebui sa mai zic ceva despre mine...pai... In timpul liber : imi place sa stau cu prietenii , sa ascult muzica si sa dorm (invatatu...mai putin...da merge 21
Sunt un pic aiurita...da nu mai stiu ce sa zic...sper sa ne intelegem.
PuPiC pupic
Heya,bun venit pe AnimeZup Adriana!! Iti urez happy posting si distractie placuta !! Sper sa fi activa,asa..am si eu cateva intrebari:
1)Crezi in extraterestri?
2)Vrei sa fi prietena mea?108
3)Iti place Eminem:X?
4)Te uiti la higt school musical?
Cam atata am avut de zis,sper sa devenim prietene iar tu sa te distrezi la maxim pe AnimeZup.Ja ne ! pupicbye hug
Mersi Just_a_kidpupic ...a si raspunsurile la intrebari :
1)Sper sa nu imi zici ca sunt nebuna dar eu cred in extraterestri si in nenea Conte21
2)Doar daca si tu vrei sa fi prietena mea!
3)Multe melodi cu el nu am ascultat...da el e dragut.
4)Da ma uit la Higt School Musical.
Bye-Bye pupic
Hey si eu cred in extraterestri tare mult ! hug.Si normal ca eu vreau sa fim prietene din moment ce ti-am pus intrebarea,my friend hugpupicsi merci ca mi-ai raspuns la intrebari