Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

...::YumI-CHaN::...

Buna tuturor ...ma numesc Ioana , am 13 ani ...sunt din bucuresti victorie ador anime-urile :love: .....in timpul liber imi place sa desenez , sa ies afara cu prietenele mele , sa stau pe mess , si sa ascult muzica ....nu suport oamenii falsii si manelele ;| ... sper sami fac multi prieteni si sa ne intelegem bine ...kiss hug
Heya , bine ai venit si sper sa te distrezi aici . Intrebari nu am pentru ca te-ai descris bine , deci happy posting .
Hey,cum de am uitat sa-ti zic bun venit?Anyway..iti zic acum..welcome pe AnimeZup !! Iti urez postare placuta si sper sa ne imprietenim mey ca suntem apropiate la varsta :p ! hug Asa..am si eu niste intrebari:
1)Ce cred profii despre tine?
2)Cum ai vrea sa sfarseasca scoala ta?4
3)Crezi in extraterestrii?
4)Iti place mancarea de la MC?
5)Eminem asculti?
Cam atata am avut de zis ! Ja ne ! hug
Bun venit, ioana, se pare ca am uitat sa iti zic bun venit, dar iti zic acum 4. si am doar o intrebare: care sunt animurile preferate. cam atat si inca o data: WELLCOME :bye:

...::YumI-CHaN::...

tnx pt primire minna :thumbup: si akuma sa va raspund la intrebari :

1)Ce cred profii despre tine?
-pai ma cred o fata silitoare bla bla

2)Cum ai vrea sa sfarseasca scoala ta?
-k note bune pt a putea intra la liceul Jean Monnet :yes::chuu:

3)Crezi in extraterestrii?
-dap

4)Iti place mancarea de la MC?
- daaa:-P

5)Eminem asculti?
- cateodata

6)Care sunt animurile preferate?
-poi....Fruits Basket :001_tt1: ( ce nas fi dat sami cumpar geanta k Kyo la Nijikon :pls: ) , YYH , the melancholy of haruhi suzumiya , Kaleido Star , Shaman King ..etc..stea
daca mai aveti si alte intrebari ..va voi raspunde cu placere Smile