Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: It's my turn to say Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Konnichi wa minna!
~Nume:Madalina-Elena..dar majoritatea prietenilor imi spun Elly sau Blacky^^
~Varsta:14ani
~Cate ceva despre mine: Well sunt o mare fana anime&manga...acest lucru ma descrie cel mai bine^^"..sunt cea mai maniaca fana Shugo Chara in special ..fana #1 a lui Ikuto alaturi de Lorelai..nimeni nu se pune cu noi cand vine vb despre Ikuto:]]
~Zodie:gemeni
~Ochi:caprui
~Par:saten
~Muzica:in special prefer rock-ul,j-rock sau j-pop
~Trupe preferate:Linkin Park-ma consider o mare fana a celor de la LP...imi plac mai toate melodiile lor
Others: An Cafe,Nightmare(Naitomea),YUI,Ikimonogakari,Simple Plan,Evanescence,SUM 41
~Cantareti:Ashlee Simpson,Ayumi Hamasaki,Hilary Duff si cred ca ar fi si Britney Spears
~Anime-urile mele preferate sunt: Shugo Chara (anime-ul meu preferat )Vampire Knight,Bleach,Naruto Shippuuden,Majin Tantei Nougami Neuro,Full Moon wo Sagashite,yu yu hakusho,Sugar Sugar Rune,Rosario+Vampire,Blood+,Happiness!,Yu-gi-oh,Yu-gi-oh GX! and more
~Manga:citesc o multime de manga-uri dar cel mai mult imi plac Shugo Chara,Gakuen Alice,Vampire Knight,Naruto
Cine doreste sa se imprieteneasca cu mine sa imi primita prin pm id-ul ei.lui ^^
Some questions?
See`ya!
Heya,bun venit pe forum Blacky (i like this nick),iti urez distractie si postare placuta pe Anime Zup.Sper sa fi activa si sa nu incalci regulile.Vad ca ai gsuturi bune la animeuri..asa..am si cateva intrebari:
1)Ce filme iti plac?
2)Crezi in extraterestri?21
3)Asculti Eminem?
4)Cum ti se pare la scoala?
Cam atata am avut de zis,inca odata happy posting si sa ai cat mai multe posturi ! jA NE !!pupic hug
Hey ya there ^^
1)Ce filme iti plac?
Well imi plac mult filmele horror cum ar fi:Scream,The Bride of Chucky and so on
Imi mai plac si comediile dar daca stau sa le enumar imi ia mult timp
2)Crezi in extraterestri?
Maybe
3)Asculti Eminem?
Da din cand in cand
4)Cum ti se pare la scoala?
School is boring -__-..i hate the school

Tnx for the question!See ya and huggies~
Bun venit Blacky, sper sa te distrezi si sa stii ca si eu sunt fan Shugo Chara, mai ales Ikuto si Amu. Intrebari nu am, dar daca imi vin in minte niste intrebari, revin eu :3: Distractie placuta :bye: *chuu*