Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2011
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(29-09-2011, 09:45 PM)Tan A scris: [ -> ]eh, nu iti trebuie ghid, vii la standul zup si il folosesti ca basecamp, si de acolo te invarti pe unde te intereseaza

în plus, dacă vine Tan acolo care e prieten cu toată lumea, o să ai cu cine vorbi.
Ia uite, Tan, îţi fac reclamă... ne vedem pe acolo this year, right?
Aham... Nu stiu daca vin.... Dar daca vin va rooog mult de toooot sa ma ghideze careva pe acolo si sa nu ma lasati singura cu parintii ca dupa 5 minute ei sunt ceva de genu "ti-am zis ca e l afel de neorganizat ca la Otaku" [voi ati rezista cu parinti ca ai mei ???]. Deci... eu chiar nu fac misto de nimeni... e pericol daca tata intra acolo.... Deci.... VREAU SA VIIIN!!!

[mda.... cam off topic... si daca va deranjeaza postul meu ziceti ca eu nu este suparacioasa xD]
@ssakura: Ok, hai ca vedem cum facem ca sa nu ai probleme.

Also, idee noua: un afis/coala de hartie mare pe care sa se poata semna toti userii de pe Zup care trec pe la noi la stand si vor sa ne lase o amintire 4
Plus ca asa veti putea stii si voi cine a trecut si cine e pe la Niji.
Eventual, daca userii doresc, le facem si cate o poza, sa ii punem la final pe toti pe site
@Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.
(29-09-2011, 09:53 PM)Teh A scris: [ -> ]
(29-09-2011, 09:45 PM)Tan A scris: [ -> ]eh, nu iti trebuie ghid, vii la standul zup si il folosesti ca basecamp, si de acolo te invarti pe unde te intereseaza

în plus, dacă vine Tan acolo care e prieten cu toată lumea, o să ai cu cine vorbi.
Ia uite, Tan, îţi fac reclamă... ne vedem pe acolo this year, right?

Ah, ce bine [ar trebui sa te apuci de reclame15] atunci nu cred ca am de ce sa'mi mai fac griji.

Ugh, you guys are so awsome, I can't wait to see you there! xD
(30-09-2011, 12:14 AM)ssakura3 A scris: [ -> ]@Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.

Awww 12 anisori? n_n stiu cum e 21 mama a fost cumine tot cand aveam 12 ani si eram clasa a 7-a 21 din fericire s-a mulat pe ideea ca sutn tineri si a acceptat ideea de nou.
Oricum stai chill n_n daca vrei te-as putea ghida n_n
(30-09-2011, 09:43 AM)deeaH2elen A scris: [ -> ]
(30-09-2011, 12:14 AM)ssakura3 A scris: [ -> ]@Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.

Awww 12 anisori? n_n stiu cum e 21 mama a fost cumine tot cand aveam 12 ani si eram clasa a 7-a 21 din fericire s-a mulat pe ideea ca sutn tineri si a acceptat ideea de nou.
Oricum stai chill n_n daca vrei te-as putea ghida n_n
Yay !!! [Imagine: 117.gif]
Te vreau pe tine !! Te vreau pe tinee !!! Numa sa ajung... Dar sigur ajung pentru ca am arma secreta *evil laugh*
Si da.... cam am 12 ani... dar la Niji o sa am 13 ani si o saptamana [Imagine: 116.gif]
(29-09-2011, 10:07 AM)Azazel A scris: [ -> ]Am si eu niste intrebari pentru veterani....
Preturile sunt acceptabile??
Eu vin(prima data) mai mult pentru cosplay merita??

Pretul de la intrare e mic fata de anul trecut , asta inseamna ca s ar putea sa umfle dinou preturile la manga si tot ce este legat acea conventie.

Dar sa spunem ca preturile sant acceptabile (asa par) si (asa spun oamenii "SARACI" )



@Teh lol, tyvm pt reclama, si da vin, nu am posteru cu i <3 Tan ??
@Flaw ti-am zis eu care e faza cu fanele, nu 21 ?
@Deea h2elen iar nu dormi 2 luni 21 ca ai "nijikon fever" 21)))))
@ssakura3 anu trecut mitzuke a fugarit-o pe mama ei tot nijikonul ca tot incerca sa scape de ea 21 o tot vedeai cum dadea ture si maica-sa dupa ea!
Hei tre' sa intreb si aici,cum sta treaba cu voluntarii??
Adica ce faci mai exact,si ce iti da de mancat si de baut??(nu de alta da vreau sa-l conving pe frtemiu' sa se inscrie)
huh..cum sta treaba cu biletu,adica platesti la intrare si pe urma daca iesi si intri platesti din nou??
Anyway mai sunt vreo 3 saptamani nu am de ce sa ma agit
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11