Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi everyone!victorieE timpul sa ma prezint si eu....well,cu ce sa incep?Ma numesc Anisia,sunt fan anime asa ca iata-ma aici...
Anime-uri preferate: Bleach,Death Note,Claymore,Nana,R.O.D,FMA,etc
Manga am inceput sa citesc nu demult:Claymore,Naruto,Vampire Knight.
Muzica preferata: orice gen de rock(nu-metal,punk,alternative,j-rock and a little hard rock)
Carti preferate: "Viata pe un peron"-Octavian Paler;"Dumnezeu s-a nascut in exil"-Vintila Horia, "Idiotul"-Dostoievski,etc
Filme preferate: The Silence of the Lambs,American Psycho,Memento,The Proof,Pulp Fiction,Amelie,etc
Despre mine:ador jeleurile,iubesc cartile,imi place ploaia,posed un simt al umorului de-a dreptul idiot,detest "manele-guys" si telul meu in viata este sa il nimeresc odata pe vecinul de la 2 cu ceva in cap cand il mai vad de la balcon[pana acum am esuat de fiecare data].
Pai cam atat aveam de spus,astept intrebari daca aveti....C'ya!
Firstof all, Welcome on AnimeZup!
and Happy Halloween. bwuhuhu!
Well, pe mine m-ai cam lamurit... dar cred ca tot gasesc eu ceva intrebari:
cati ani ai?
de unde esti?
bla bla
care e trupa ta preferata?
si ce-i mai important: care-i cel mai caligrafilistic anime pe care l-ai vazut pana acum?
Si citesti manga?
Si... sa mai zica si altii...
Again, welcome....aaaa.... happy posting and no spam...
Cya!

edit: da' de unde... vroia sa fie califragilistic, dar cum scriam pe intuneric... si se refera la... cel mai bun anime? ^_^

Dante

ceau Anisia
bine ai venit,happy ca ni te-ai alaturat ^^
sper ca te vei simti foarte bine si spaer sa faci cat mai multe posturi 4 sa am cu cine concura 21
hugfrumoase animeuri
deci imi pare rau dar nu mai am ce sa spun

so happy postyng si have fun
Well, Anisia ma bucur ca te vad si aici^__^ In primu` rand bine ai venit pe animezup si in al doilea rand Happy Halloween. Intrebari chiar nu am, ti-am mai citit o data o prezentare deci... nu am. In rest, no spam, happy halloween again, and have more fun here. Ja ne!
Hy,bun venit pe AnimeZup Anisia !! Iti urez happy posting si distractie placuta !! Sper sa ne imprietenim,pari foarte de treaba.Okay acu urmeaza intrebarile:
1)Iti place la scoala?mie nu
2)Cati ani ai?
3)De unde esti?
4)Asculti eminem?5
Salut si bine ai venit Anisia! Ma bucur sa vad ca ai gusturi bune 4 Anime, manga, filme, muzica, carti, toate de buna calitate. Si mie imi place foarte mult ploaia si ii detest pe "manele-guys", dar din fericire pentru vecinul meu de la 2, nu am nimic cu el 10 Eu as vrea sa te intreb doar ce personaje din anime-uri ti-au placut cel mai mult? Iar daca esti fana Bleach poti intra si pe site-ul Bleach AnimeZup.Cam atat deocamdata, sper sa fii cat mai activa si sa te simti bine aici.
@ Sloth: 18 ani,Severin.N-am o trupa preferata....asa ca iata cate ceva din ce ascult eu: Linkin Park,Breaking Benjamin,Sum 41,Led Zeppelin,Placebo,Coldplay,Fort Minor,etc.Manga citesc,mai rar dar citesc,iar despre anime tare ma tem ca nu stiu la ce se refera "caligrafilistic",sa fie cumva legat de grafica animeului? "?
@ Dante: multumesc de primire
@ Straw: Hello my bored Berry!Si eu ma bucur sa te vad aici:chuu:
@ Sama: Well....nu prea imi place scoala insa este un rau necesar.Adesea o consider inutila si o pierdere de timp pentru ca in particular inveti mult mai multe lucruri....insa astept sa conduc eu lumea si atunci voi da o noua definitie cuvantului "scoala".La intrebarile 2 si 3 am raspuns mai sus...
Oooo....Eminem,prima mea dragoste,vad ca inca mai are fani the old rapper with white ass.Am fost o mare fana a acestui tembel pana sa ajung la liceu si acum mai ascult insa astept sa scoata ceva nou...105
@ Liviu: pai la personaje preferate ar intra Ichigo(Bleach),Orochimaru(Naruto),Jane(Claymore),L(Death Note) s.a.Pe Bleach Animezup o sa intru dupa ce ajung si eu la mai multe episoade vizionate din anime,sa nu ma duc acolo chiar asa nepregatita.
Va multumesc tuturor de primire,sper sa ne intelegem bine.4