Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: heyo all
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

black_rose

buna ma numesc myhaela am 15 ani si sunt din gorj. imi place mult INUYASHA , SPIRAL, ARC THE LAND, DRAGON BAL Z, YYH, NARUTO,HELL GIRL..si restu defapt cred ca imi placc aproape toate cu mici excepti. sunt o fire vesela dar uneori pot fi sad si fff rea ca doar sunt scorpie ( sunt nasc in zodia scorpion deci....razbunatoare si rea)si nu stau locului o clipa .
imi place sa asc muzica ...asta e pr lucru pe care il fac cand ajung acasa ....dau drumul la muzica....cam oricee gen...ADOOOR filmele horror .thriler , actiune, drama si serialele politiste my fav. movie LOST - NAUFRAGIATII :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X....asa...m atat momentan daca aveti intr va rasp
Woah...mai usor cu sh,k,y,tz si toate prescurtarile ca aici nu mai esti pe messenger :mellow:

Trecand peste asta...Iti urez bun venit si as vrea sa te intreb care este personajul tau preferat din Dragon Ball Z si formatiile sau artistii preferati...
Heya Mihaela (wah..imi place numele tau >.<) bine ai venit pe AnimeZup,iti urez distractie si postare placuta,dar stai ca mai am niste intrebari 21 :
1)Care e filmul tau favorit?
2)Iti place mancarea de la MC?24
3)De cand esti fana anime?
4)Crezi in extraterestri?:X
Cam atata am avut de zis,ja ne si spor la postat mey ! pupic

black_rose

hy just_a_kid si merci pt intampinare...asa...filmul meu preferat e Lost dupa care sunt inebunita..
da cred in extraterestri pt ca mi se pare o mare prostie sa crezi ca suntem singuri in univers. sunt fana anime de aproximativ 3 ani si de atunci am intrat in "febra" anime-urilor asta exceptand Dragon Ball p care l-am vazut pe la 6-7 ani (cred).
beFunnyOrDie din dragon Ball imi place Goku knd e mic dar si restu...ca trupe imi plac : Morandi B.U.G. , 3SE, Zero, Hi-q ,Paraziti....etc nu prea pot spune ca am preferati, iar artisti...nu stiu ce sa spun...imi plac aceia care au melodi mijto21))