Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: My Gfx
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Oke,sunt incepatoare.
Nu am folosit ImageReady sau Photoshop,am folosit doar Photoscape Photo Filtre si cateva fonturi ptr scris de pe http://picnik.com .Sunt primele mele siguri asa ca nu stiu daca au iesit bine sau nu,va las pe voi sa comentati:

Primul sig pe care l-am facut,sunt lipsita d eecperienta dar totusi cred ca arata binisor
[Imagine: bhf7stog6576e0h4aou4.jpg]

Niste Sig
[Imagine: CopyofBleachWallpaperIchigoKurosaki.jpg]
[Imagine: Gaara_kid-1.jpg]
[Imagine: gfhgfhjh-1.jpg]

Am incercat si niste seturi
[Imagine: E7RentonEurekaSmilingUp.jpg]
[Imagine: ql1y4sbbe7u9jlnfhck6-1.jpg]

[Imagine: gaara8-1.jpg]
[Imagine: gaara-7.jpg]

65 Astept commentari
Aham 4
Deci sunt dragute ^_^ imi plac 10. dar ...
-renderele .-. sunt renere nu? 5 oricm imagnile nu sunt de o caltate foarte buna si asta strica sig-ul.
-in al 2-lea rand sunt cam simple stiu ca nu sunt placute asa de incarcate dar nici chiar asa -_-.
-in rest sunt bine 5

a da si inca o sugestie 39 semneazata, pentru ca ti se pot fura lucrarile .-.

Gambate 4
Jeez girl don't disconsider yourself like that O.O
Believe me, am vazut lucrari "GFX" care erau bleah pe langa ce ai facut tu. ^_^ Tie chiar ti'au iesit foarte bine, asa ca nu mai fii asa neincrezatoare3

Ce am observat insa... Go get PS. Foloseste mai multe efecte ^^ Bckg'urile par.. spalate, nu au luminozitate :/ ai putea umbla pe la contrast & stuff ^^ Si foloseste brush'uri/texturi/c4d's, o sa arate mai "sofisticat" 21
Si ar trebui sa folosesti si o gama mai larga de font'uri ^_^

Sper sa mai postezi ^^
pfff...
aceiasi poveste
foloseste si tu niste fponturi pentru text mai speciale...ceva care sa exprime ceva...acestea sunt prea simple...poate insa daca ai folosi efectele speciale pentru text ai obtine ceva mai interesant ^^"
succes in continuare
hey sunt dragute sa stii
imi place ca sunt colorate (daa ador culorile 24 10)
unele imagini nu au o calitate prea buna...bg-ul mi se pare putin cam simplu foloseste efecte brush-uri and stuff like this 4 si mai cauta fonturi (http://www.dafont.com/ Smile ) oricum sunt bune dat fiind ca esti la inceput( fata de dezastrele pe care le faceam eu 21 )
succes in contiunuare
Oke,am mai incercat ceva un nou set poate 5
Avatar
[Imagine: avatar_1125.jpg]
Signature
[Imagine: 4y5hh3zjmdn34fc7pq2c.jpg]
Ja ne :bye:
Am lucrat ceva nou 39
semnatura asta nu e atat de noua
[Imagine: 4y5hh3zjmdn34fc7pq2c.jpg]

Am facut inca un set pentru sysul meu drag Pure Love Zuppy23
Avt: [Imagine: x50e9mpd01ymf6vm1b7.jpg]

Sig: [Imagine: wgbqm0c7zzh2139yutzs.jpg]

^^" Ja Ne!
hug
Sysu!!!Thx pupicpupic
Sunt super-dragutze..Imi place cum sta fata