Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Scoala substitutiilor - Incepere
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Renee:
-Cred ca ar fi o idee.Adica sa fie ea in mai multe zone?Adica Rossery,tu ai venit mai devreme decat ar fi trebuit.Gen,nu te-a auzit,dar nu are cum sa fie in 13 directii deodata.
OOC:cine vrea
Shadowave

-Credeti ca are clone sau ceva? am intrebat. Sau poate e un fel de zana vrajitoare?

Hitomi:
-Orice este posibil In orice caz daca vrem sa vedem ce este cu adevarat sa o aduce la limita! O sa-i aratam ce inseamna sa fii o vrajitoare si ne ai pe noi ca eleve!
OOC: who wants
Renee:
-Sa nu vorbim prea devreme Hitomi.Trebuie sa avem un plan bine intocmit.Cine stie ce naiba are proasta aia in cap,oricum daca actioneaza impotriva noastra o transform in inghetata.
OOC:cine vrea
Hitomi:
-O sa o fac sa regrete. Nu numai vrajitoarele fac otravuri din plante asta sa fie clar. poate vrea sa viziteze lumea spiritelor mai devreme de vreme. Oricum voi ce idei aveti?
OOC: Ciufy sau cine vrea
Renee:
-Trebuie sa-i gasim punctul slab.Asa putem sa o ucidem de mii de ori.Eu asta as zice,sa nu ne pripim in actiuni,fiindca avem timp.Insa trebuie sa facem decizii intelepte.
OOC:cine doreste
Hitomi:
-Eu nu as prea vrea sa ucidem ci doar sa o lasam fara puteri sau asa....Nu de alta , da rnu-s chiar atat de rea...
OOC: who wants
Renee:
-Exagerez...spun in timp ce rad.Insa daca va fi cineva ucis din pricina ei,cred ca am sa o omor,si sper ca nimeni nu ma va impiedica sa fac asta.Totusi sa nu gandim negativ,poate e doar o nebuna care vrea numai putere.Anyway...trebuie sa fim puternice.
OOC:cine dorestee
Hitomi:
-Eu nu-ti stau in cale , stai linistita....Vreau doar sa aflu ce si cum.. Urasc sa fiu confuza , iar acum chiar asta sunt in legatra cu Fakesound.
OOC: who wants
Renee:
-Toate suntem,asta ii place sa faca,sa ne induca in eroare.Si o sa o induc eu in eroare atat de tare,ca se va da cu capul de toti peretii.
OOC:kitsune sau cine vrea
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16