Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Holy smoke.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi there! Erm, sunt Yoko - majoritatea îmi spun așa și tare aș fi fericită să mi se zică așa în continuare ^.^" . Hmm, ce altceva aș mai putea spune ? Nu-mi plac cei ce se cred mari și tari -.- , experți în orice când defapt nu sunt deloc, doar așa de aparențe (¬_¬) .. *thinks* Etto... mai e puțin și fac 17 ani @.@ *dance* sunt la liceul de arte -> grafică (õ_ó) ... anime-urile favorite sunt Nana, Naruto, Katekyo Hitman Reborn dar și Hell Girl and dunno.. nu mai știu ce să zic.
If you have some questions for me, just go ahead !
Bine ai venit pe Animezup, Jigoku Shoujo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hei, Yoko(I love your nickname). Bine ai venit pe forum hug
Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor. So, sper sa iti placa aici xD. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta. Oh, liceul de arte? Suna interesant. Cum este acolo? >u< Si ai zis ca iti place Nana. E animeul meu preferat : > Chiar e un anime genial. Care este personajul tau preferat din anime? Alte intrebari...
1. Ce zodie esti?
2. Carti citesti? Daca da, care sunt preferatele tale?
3. Filme preferate?
4. De unde esti?

Cam atat. Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Chuu.

Hei Yoko! Welcome on AnimeZup! I'm Ang but you can call me also Ang. As you wish. :3
I hope you'll make a lot of freinds here and you'll have fun!

O să ne încânţi cu câteva desene ?
Scrii ?
Ce genuri de muzică asculţi ? Câteva trupe ?
Cânţi la vreun instrument ?
Lucrezi în Photoshop?

That's all for the moment. Îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum.
Welcome again, happy postin' without spam and happy trollin' here. >:]

Xoxo, Ang.
Helăăău, Yoko ! ^^
Bun venit pe zup şi alea-alea ! Sper să-ţi faci muulţi prieteni, să fi cââât mai activă şi nu ştiu, să ne uimeşti şi pe noi cu un desen sau două.
Deci, te uiţi la Nana şi KHR . Smart gurl , smart gurl ! :]] Adică, lol, ce aşteptam să mai dau peste lume care îl adoră pe Hibari. Waaait, îl adori pe Hibari, da ? *laughs* Să fiu şi eu sigură, nu de alta. 65 Adică, dunno, în viziunea mea dacă te uiţi la KHR trebuie să îl placi neapărat pe geniul ăla brunet. <3
Şi Naruto şi Hell Girl. Măi, avem ceva gusturi în comun. : > Încep să mă simt...bine. XD
Aşa, să'ţi pun şi eu câteva întrebări micuuuţe.

1. Scri ?
2. Ai animale de casă ? : 3
3. Culoarea favorită or smth like that ?
4. Cartea / scriitorul favorit ?
5. Ai plâns la vreun anime/carte/film ? <3

Cam atââta. Oh, btw. Eu sunt Miiiru sau Mad Hatter şi sper să ne înţelegem. Încântată de cunoşţiinţă and bla-bla-bla. Ne mai...citimi pe aici ! *huuuuugs*


xoxo
Bine ai venit pe Animezup.Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni!pupic
Ai frati/surori?
Ceapa sau usturoiu`l?
Capsuni sau cirese?
Ce limbi stii sa vorbesti?
Ai vrun idol in viata?Smile
Atat..paapupic
Heya , Yoko ! [nice nickname :chuu:]
Bun venit pe AnimeZup ! Eu sunt Shiba.
Vad ca ceilalti useri mi-au luat-o inainte cu inainte T.T
Te uiti la Naruto ah` ? Iti place de Sasuke-puci-kun ? 15 :]] Da` Naruto ? 15
Singura intrebare care mi-a ramas dear este : Vrei sa fim prietene ? ^^
xD
Z`bye !
Salut, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine pe aici şi tot tacâmul.
Sunt prea lazy să citesc ce întrebări ţi-au fost puse... so, o să zic pass de data aceasta şi o să îţi urez doar bun venit, foarte călduros de altfel and... well, come on, just my always there question:
what about cats?

ne mai vedem pe aici. şedere plăcută
Ow, ow, bună tuturor! Îmi cer scuze că am intrat atât de greu și am rămas ” O.O ” la câte mesaje am primit. Mulțumesc tuturor pentru primire :3 !

@Beki:
1. Sunt scorpion.
2. Nu sunt o mare cititoare, dar: Măștile - Fumiko Enchi, Visul învolburat al celor nouă - Kim ManJung , Interviu cu un vampir - Anne Rice.
3. Stăpânul Inelelor, Pirații din Caraibe, Nana *of course* , Memoriile unei geishe și altele, dar acum nu le am pe toate în minte xD.
4. I'm from Iași.

@Ang.:
1. Eu așa sper ^.^
2. Mm... așa și așa . o.o
3. În general metal, heavy metal.. Slipknot, Iron Maiden, Guns'n'Roses, Nirvana, Sonata Arctica, Metallica xDD și multe-multe altele. Dar mai ascult și rock japonez(The GazettE, Screw, Girugamesh etc.) și rareori și k-pop xD mai ales că vin din partea asiaticilor xDD.
4. Mm, tobe aÈ™ putea spune o.o
5. Nu, nu chiar. Am să încep așa cum trebuie de anul acesta la școală să lucrăm cu toții, mai ales că suntem la grafică.

@Mad Hatter:
1. După cum am zis și mai sus, așa și așa.
2. Da, un cățel și un hamster.
3. albastru, deși sunt cu non-culoarea: negru.
4. Măștile - Fumiko Enchi.
5. Doar la Nana și Naruto. În rest, nu.
și apropo, eu te știu pe tine :]] - mai ales după cum scrii.. -

@theia:
1. Nuu, sunt singură la părinți T^T
2. Uhm... usturoi ?! o.o
3. Cireșe.
4. Engleză, germană - sunt la început - și puțină japoneză xDD
5. Idol.. nu știu, chiar aici nu știu ce să-ți răspund. Probabil l-aș alege doar pe Joey Jordison(Slipknot) - îmi place cum și ce a realizat.

@Shibaa xD:
- ohohoo, pe Sasuke îl ador <33 dar și pe Naruto, pentru că e un zăpăcit + îmi place la el că niciodată nu se dă bătut, încearcă în continuare până îi iese acel ”ceva”. și uhm ... desigur, de ce nu ^.^ ?

@Teh:
- pisicile o.o ? uhm, dunno.. i like them, they are fluffy and adorable, but still love dogs xD.