Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
salut....
Numele meu este Maria(prietenii imi spun May sau Marichuy),i like both....Am saptesprezece ani shi sunt zodia scorpion(dar nu sunt exact ca scorpionul atit de rea). Sunt o fire romantica,mereu cu capul in nori shi dornica de a descoperi ceva nou.....Imi place sa stau pe net shi sa citesk yaoi(fikuri) because i like very much:blushing::blushing::blushing:, sa ma plimb cu prietenii shi sa fak diferite sotii cu ei....sa citesk romane etc.
P.S. Adevarul e ca nu sunt chiar noua dar am vrut sa ma prezint shi eu cum ar fi trebuit s-o fak mai demult...sorry
Bine ai venit pe Animezup, may1478!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună Maria! bun venit pe AnimeZup! Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te faci repede cunoscută si să te simţi bine. Nu ar trebui să îţi fie foarte greu fiindcă AnimeZup e o comunitate prietenoasă, şi te primim cu braţele deschise. :3
Îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată printre noi.

Xoxo, Ang.
hey ma bucur sa te cunosc Maria eu sunt Anka si as vrea sa-ti pun cateva intrebari
1.iti plac melcii?
2.iti place inghetata?
3.iti place pastravul?
4.care e animeul tau yaoi preferat?
5.iti place forumul?
cam atat sper sa raspunzi la intrebari. Am vazut ca iti plac fic-urile yaoi si mie imi plac plus ca scriu unul^^
sper sa ne intelegem bine^^
~YuneSugihara~
Salut Maria !
Culoarea ochilor?
Culoarea facvorită?
Culoarea părului?
Personaj anime favorit?De ce?


Have fun here!Smile
Bine ai venit!!!!pupic
Ai frati/surori?
De unde esti?
Capsuni sau banane?
Care e idolul tau in viata?
Atat..paaa pupicpupic
Briliant hand
Multumesk mult de primire...sunt sigura ca am sa ma distrez aici......sunt sigura ca-mi voi face multi prieteni...

YuneSugihara
1-aici mai prins cind eram mika colectam melci(hobby),akum imi plak dar nu toti....
2-ador inghetata(slabiciunea mea)
4-imi place la nebunie yaoi dak as spune care anume ar fi o listaaaaaaaa dar cel mai mult imi place Junjou Romantica shi Kirepapa...
3-imi place pastravul jumatate la jumatate...
5-imi place foarte moooolt forumul
Imi place sa citesk shi sper sati vad fikul yaoi cit mai curind...shi sunt sigura ca ne vom intelege...

Saint Ocea
1-am ochii caprui
2-culoarea roz
3-parul-castaniu inchis
4-sincer nu cred ca am un idol mai special(mai mult imi place sa ma descurk singurika shi nu incerk sa fiu ca cineva) dar imi place dulce maria asa mai tare.....

By By

[posturi unite]
theia
scuze am cam incurcat un pik intrebarile...(is tare zapacita in acest moment)
1-i have a brother
2-sunt din Republika Moldova(Nisporeni) nu cred ca este cineva de aishi(adik nu multi)
3-nu cred ca pot alege intre astea doua imi plak trae moooooolt
idolul am rs un pik mai sus

Saint Ocea
4-personajul meu favorit ar fi Yuki Eiri din Gravitation findka imi place ca-i serios(ador seriozitateala cineva), distant,rece,nu-si arata niciodata sentimentele chiar dak tine la cineva sau are pe cineva mai special...
Pa