Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Harro.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
A trecut ceva vreme de cand n.am mai trecut pe un forum de genul ^^.

First things first ... eu sunt Zull ( Razvan ) am 18 ani si sunt din Constanta.

Anime : Hmf ...nu pot spune ca am vazut prea multe avand in vedere ca ma ocup mai mult cu muzica japoneza .Anyway ...preferatele mele ar trebuie sa fie Samurai Champloo , Death Note , Paradise Kiss si Blue Gender .

Music : Nu stiu de unde sa incep ...sa zicem ca as pune la favorites Ayabie , Deathgaze , The Candy Spooky Theatre , Sadie , D'espairs Ray , Dir en Grey in materie de jrock/metal ( desi am un hard plin de jmusic se pare ca acum nu.mi pot aminti prea multe dar ascult si jurban ( Nujabes , Midicronica ) , stone rock/metal ( Isis , Electric Wizard ) si multe altele.
Poate voi face un topic despe jmusic unde voi impartasi niste trupe undeground sau altceva.

About me : Hmf ..not much to be said actually . Nu suport sa stau intre grupuri mari de oameni , imi place sa meditez , sa citesc , muzica 24/7 si am o mica/mare obsesie pentru haine .

That.s about it ...restul despre mine se va afla din posturile mele.
Bine ai venit pe Animezup, Zull!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hi Zull. :] Welcome on AnimeZup! I hope u'll have fun and u'll make a lot o friends here. x)

Desenezi/Scrii?
Cartea/Autorul preferat?

That's all. Welcome again, happy postin' without spam, happy trollin' here and have fun!

Xoxo, Ang.

Edit: @Saint: Stiu, tipic mie. 21
Ei, na. Oricum, nu o poti urî pe Ang. 5
First! 21
Helău Răzvane, welcome to zup!

Hmm
Să înţeleg că de desenat-scris, deloc?
La ce facultate ai vrea să te duci?
Zodia?
Cărţi ceva?
Autori favoriţi?
Personaj anime favorit? de ce?
Ai văzut filmul Hangover 2?

Ia zi când te duci pe plajă iei combina pe umeri şi dai la maxim melodia Valahia- La mare La Soare ? 2124

Eniuei, have fun posting!

Edit: Ang mi-ai luat-o înainte când scriam :-l
Wow. Deci wow. Avem deja 2-3 lucruri in comun. Primele 2 m-au uimit, anume varsta si orasul 21, iar al treilea muzica. 39

So sa te intreb si eu cate ceva...
La ce liceu esti?
Ce alte hobby-uri ai?
In afara de rock mai asculti si altceva?
Cum ai dat de zup si de ce ti-ai facut cont? xD
Pana de idei. Oricum, ne mai vedem pe aici. 15
Harro , harro ^^.

Obisnuiam sa scriu destul de mult dar o data cu trecerea timpului am imbatranit si am fost prea lenes sa continui .
Sunt cel mai anti-talent la desen ...deci nu.
Cartea/Autorul preferat : as vrea sa stiu . Acum 3-4 ani umblam pe mai multe forumuri destul de vechi si am dat de o carte de prin anii '50-'60 SF-ish . Am recitit-o de cel putin 30 de ori si tot n.am reusit sa aflu cine a scris-o sau cum se numeste .Dar acum prefer George R. R. Martin si Dostoievski .
Facultate : Nu stiu ..in principal sunt cel mai nehotarat posibil in materie de viitor . Inclin totusi spre Afaceri Internationale/Finante Banci desi mi.ar fi placut sa devin psiholog avand in vedere ca sunt la Stiinte Sociale .
Personaj anime : Hmf ...tough choice dar as spune George din Paradise Kiss pentru felul lui de.a fi. Indiferenta lui si totodata carisma lui e un mustchoice pentru mine .
Zodie : Berbec.
Am vrut sa vad Hangover 2 ..n.am apucat , e pe mustsee list.
NU ma duc la plaja .N.am mai fost pe zi de 3 ani.[posturi unite]
@~Space-Bound
Sunt la Calinescu.
Hobby.uri : Sunt oarecum/clar addicted de League of Legends ( online game bla.)
Si chiar nu stiu ...in functie de mood i guess. Nu am lucruri clare care sa.mi placa sa le fac.
Da , ascult si Dubstep ( old songs ) , Kpop putin si ..altceva care sa nu includa elemente de rock nu cred . Ar fi Devil Doll , o trupa veche de Avant-guarde or whatever cu melodii creepy de 60-70 minute.
Cum am dat de zup : Seach google : anime forum .
Bunaa :]
Deci nu-mi vine sa cred doua lucruri: ca citesti si ca you like fashion things (ai spus haine deci pot sa inteleg fashion, nu?) brb 5 minute sa-mi revin.

---

21 okay, lasand gluma la o parte, bun venit pe Zup, have fun and so on.
I'll see ya around hopefully ^^

ps. spune-mi te rog ca ai tumblr <33 daca nu, voi incerca sa te corup 21
Buna D:
Si da , fashion things . Ultima excursie mi.a cam golit buzunarul dar aveam nevoie de o noua tinuta ^^.
Si nu , nu am tumblr .Sincer , nici nu stiam cu ce se mananca pana mi.ai zis ^^.
Hei Zull! Bun venit pe Zup! Eu sunt Larisa, încântată. Păăi..ce pot să spun? Nu prea multe aşa că trec la întrebări.

x`.Ce profesie doreşti să urmezi? (veşnica întrebare: ce vrei să devii când vei creşte mare?:]] )
y`.Ce preferi, iarna sau vara?

Cam atât. Ei bine, şedere plăcută şi..have fun!

*Hugs`.*
Hai :3
Well ...Medic Veterinar sau chimist sau bancher sau filosof sau profesor . Chiar nu stiu ...ma tem ca orice alegere pe care as face.o ar parea cea gresita .
Prefer toamna ...nu e nici frig , nici cald , nu e nici soare , nici ninge . Imi place ploaia , ma linisteste.
Pagini: 1 2