Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Upgrade la 1.6
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ho am gata de ce nu imi place simplu..
Se incarca greu
E o culoare de albastru care o urasc
Si face claculatoru sa mearga greu!
(01-08-2011, 02:01 PM)Anda.Panda A scris: [ -> ]Ho am gata de ce nu imi place simplu..
Se incarca greu
E o culoare de albastru care o urasc
Si face claculatoru sa mearga greu!

LOL...nu are cum sa iti mearga calculatorul greu. Cred ca e imposibil.
Asteapta...a mai zis si aly si flaw. Nu e permanent. Si nu stiu cum unii din voi intampina diverse erori cand eu nu am...exceptand reputatiile deasupra la user cp si editarea postului...
Am si eu o problema dar nu sunt suta la suta sigura ca are legatura cu Upgrade-ul. De cand cu toata treaba asta nu mai pot uploada imagini. Adica am incercat sa-mi schimb avatarul si mi-a spus sa incerc o imagine valida. Si totusi era 100x100 si png. Nu prea imi dau seama ce se intampla. V-am spus ca sa stiti.

Aly

Citat:The maximum file size for avatars is 350 KB.

.png nu are niciodata doar atat. Stiu de la maz chestia asta. O imagine care in jpeg are 100kb in png poate avea si 700~800kb.

Verifica marimea imaginii. Click dreapta-->properties--> Size
Va recomand sa folositi temporar tema Cameleon (in josul paginii, de la Change theme) si limba engleza, nu romana, pana apuc sa repar tot.

Quick edit-ul si alte chestii nu merg probabil din cauza temei, deci asta ar trebui sa va rezolve probleme.

Also, @.4U, da, puteti sa adaugati imagini in album.
Cred că sunt singura care nu ştia că în josul paginii sunt alte teme!
Asta, Cameleon, e tare de tot.
Păcat că Cameleon nu are și mesajele de la profil T________T .
Totuși eu una m-am comformat ^____^.
Hm, da, bună tema Cameleon - ofc temporar. ^^
Btw, am mai sesizat încă o eroare. Nu ştiu dacă aţi observat, dar au dispărut zupii. T___T . Acolo unde scrie zupi ar trebui să arate numărul zupilor, dar degeaba...
xD
@Kolorovaa.: Uită-te sub Azi se simte:, în cazul tău Points: 86,298.51€ [Donate]. Doar în cazul în care îţi e dor de ei până se repară lucrurile. Şi nu mai reproşaţi atâtea, ei ştiu ce fac.

Xoxo, Ang.

Tare tema Cameleon. OMG. Azi am postat continuarea la ficul meu si cand m-am uitat sa vad daca e acolo pur si simplu nu aparea. o.o Am dat la Posturi de azi si imi arata cine a lasat ultimul post dar cand intram sa vad nu mi-l arata. In fine.. ma gandesc ca este tot din cauza acestor schimbari.

Bafta cu modelarea site-ului. Probabil la sfarsit va arata super. :]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14