Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: simplu: Hi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hihi 71. Deni here10!
Deci acum ca m-am mai familiarizat cu site-ul poate ca ar trebui si eu sa spun cate ceva despre mine: D.
1. Sunt din Arad...desigur Romania. Un oras destul de dragut si calm [parerea mea: ))]

2.Eu am 16 ani ; )) ....almoste 17.

3. Filme preferate: Piratii din Caraibe, Burlesque, Bad Teacher si Harry Potter 105...ar fi mai multe, dar astea sunt cele mai adorate filme de mine si care chiar mi-au placut ; ))

4.Pfaaa...Trupe preferate: Flyleaf (in special melodia \\\\\\\"Missing\\\\\\\"), DeadMau, Greenday si Rise Against.
5. Sincer si eu poate ascult:- ??, dar nu stiu daca e acel gen de \\\\\\\"pop\\\\\\\" :- ??

6.Eu sunt Taur....zodie puternica19...hug

7. Si acum actori preferati: Johnny Depp is the best of all :X
Hello b.deny. Nice to meet you ! Smile I see you are new, like me 21, asa ca iti urez bun venit :-* Dar nu trebuie sa-ti faci prezentarea in topicul altui user, dupa cum e regula data de modu sectiunii 4 So make a new topic, and I will welcome you there Smile
Bine ai venit pe Animezup, b.deny_05 !
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello Deni hug Bun venit pe forum!

Din cate vad avem ceva in comun in materie de muzica si actori preferati 105 Johnny Depp, eh? Yep, he\'s so sexy. Erm... Ca sa nu trec pe aici degeaba, o sa iti pun si cateva intrebari ( ma mir cum am inspiratie la ora asta o.o )
1. Care e melodia preferata de la Greenday? Dar de la Rise Against?
2. As vrea sa vad si eu filmul Bad Teacher. Cum mi l-ai descrie ca sa ma faci sa ma uit la el?
3. Care e cea mai mare calitate a ta? Dar defect?

Cam atat ^^ Uhm, nice to meet\'cha, i\'m Fani pupic Sper sa ne mai intalnim pe aici and hopa ya make friends ^^
XoXo.
Hi, Deni, bine ai venit pe forum.
Sper din suflet să îţi placă aici.
Am scris că îţi place Harry Potter, dar ai citit şi cărţile cumva?
ÃŽn orice caz, care sunt personajele tale preferate?
Şi care piese de la Flyleaf, în afară de cea menţionată îţi mai plac?

Have fun!
Welcome ! sper sa have fun aici ! ai facebook ? !!!!!!!!!!!!!!!!
Hello deni ! :-* Am trecut si eu pe aici Smile

So ....intrebari..

1. Esti la liceu? Ce profil?
2. Ce gen de filme iti plac?


I know...cam stupide intrebarile da n-am inspiratie la ora asta 21 43 Anyway.....iti urez o sedere placuta si sa iti faci multi prieteni aici 15
Helăăău Hime-sama! Uelcome! hugs*

Culoarea ochilor?
Ai văzut \"Waiting for forever\"?
Ce preferi un răsărit de munte sau un apus de mare?
Desenezi?
Cum ai dat de zup?

Have fun posting withno spam!
Oh, Arad! Mie mi se pare un oraş minunat! Acum sunt şi eu în Arad, de miercuri, la mătuşa. Îmi place mult aici, nu ştiu exact motivul.
Aa..păi bun venit>;d< Îţi urez distracţie plăcută şi să-ţi faci cât mai muulţi prieteni. În rest, întrebări nu am. :]

*Hugs`*
No, hye Denni.

Pentru început, \"simplu: Hi\" sau \"complicat: Hello\"

Dacă zici tu că asculţi rock... m-aş bucura 22
Adică G.D şi R.A ascul şi eu... Dar.. să zicem că sunt acceptabili.
Taur, interesant, mă înţeleg extraordinar de bine cu taurii, eu fiind gemeni.
16 anişor? Well, presupun că eşti la un liceu. Ce profil?
Şi tu eşti cu Death Note? Vă înmulţiţi ca iepurii. Prolifici ca porcii.
Iar Jhonny Depp? Ce-am zis *tring, up* e adevărat.

Now, have phun posting.
I\'m Crăci.
Pagini: 1 2