Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey ya\\\'!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Uhm...nu ma descurc la capitolul prezentare
Sunt Miruna, am 14 ani(firar....intr-o luna fac 15)
Sunt din Husi-Vaslui...acum lumea se intreaba..\\\'\\\'Unde mama dracu\\\' e Husi?\\\'\\\'...nu-i nimic...oricum nu e observabil in vreun fel78
Ca sa mai lungesc postul....citesc manga ca o obsedata...cat mai multe pe zi daca e posibil...le ador pe cele in stil victorian...problema: le-am epuizat
altceva...filme:imi bag piciorul...nu ma uit...decat la serialele de pe la tv gen Minti Criminale(Love ya\\\' Matthew)
dar ma uit la drame coreene...preferinte?...nu..daca au tipi buni ma uit...daca nu, nu merita osteneala
nu stiu ce sa mai zic...ma simt ciudat sa vorbesc atat despre mine
Feel free to ask me anything! ^^
Bine ai venit pe Animezup, Ama!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello Miruna! Welcome! Love your name btw Smile

Eniuei:
Scrii?
Desenezi?
Animeuri favorite?
Personaj anime favorit?
Zodie?
Culoarea favorită?


Have fun posting with no spam!
Hey!...really?...I dislike my name
Uhm...mai scriu...poezii...si proza...dar prefer sa o citesc de la altcineva39
Nu ma impac cu desenatul...(prostie....nu-s in stare sa fac un om)...dar desenez niste omuleti sa le zicem...ceva ce am gasit pe deviant^^
Pai...ar fi mai multe10andora Hearts, Ouran High School Host Club(oare am nimerit numele de data asta?) Vampire Knight(primul de altfel), Monochrome Factor, Loveless, Sekaiichi Hatsukoi...mai sunt dar nu mi le amintesc39
Personaje: Xerxes Break, Shirogane, The Undertaker...imi plac astia mai creepy
Zodie:fecioara^^
Culoarea favorita:verde forever...nu conteaza de care...verde sa fie
Merci de intampinare^.^
Hey Ama. Welcome on Zup. Sper că o să ai o şedere plăcută aici, sper că o să îţi faci mulţi prieteni, sper că o să respecţi regulile and so on. 5

Câteva întrebări :

1. Asculţi k-pop? ( te rog nu-mi spune că nu ştii ce este ăsta. ._. )
2. Trupa preferată?
3. Cântăreţul/cântăreaţa preferat/ă?
4. Ce părere despre `prieteni`?

Well, that`s all. Încă o dată îţi urez un bun venit călduros şi sper să ne mai interectăm pe aici. hug
Hmm, inca cineva cu aceleasi gusturi la seriale ca si mine. 108

So am vazut ca iti place Minti criminale.
Alte seriale de genul mai urmaresti? Gen CSI, NCIS, etc.?
Si hmm, cum ai dat de zup?
Ce planuri ai pe aici? 21
Anyway, have fun here. pupic
For Zuza:
1:K-pop?..asta se mananca, nu?21)
Glumesc...pai de...eh, mult timp...numai k-pop am ascultat
2:Sincer, nu am...dar ma impac bine cu 2NE1, 4MINUTE, SHINee, Super Junior(prostii...mi se par amuzante melodiile lor(Bonamana, bonamana..) FT Island...habar nu am ce mai ascult
3:Nu am...imi plac cei din trupele mentionate mai sus....dar daca sar peste k-pop, ar fi Amy Lee din Evanescence
410rietenii sunt putini, cred eu...adica cei adevarati...asa, prieteni gasesc pe toate drumurile
imi e usor sa imi fac prieteni dar cu greu ajung sa am incredere in ei cu adevarat...poate e mai bine asa
Merci de intampinare si sper sa mai vorbim^^
PS:Iti ador signu cu CL

For Space-Bound:
Pai nu am mentionat, dar da imi place si CSI si NCIS...aa da si ala cu doctorul schiop...dar am uitat cum se chema...my bad...imi plac cele politiste in general

Nu mai stiu cum am dat de el, pt ca am mai avut un cont, dar mi-am uitat parola si nu ma lasa sa o schimb...asa ca mi-am facut alt cont...dar probabil am descoperit site-ul cand cautam ficuri ca obsedata pentru ca nu aveam ce citi

Planuri:Sa gasesc un tip bun, sa il rapesc si sa il ascund in debara
...Pai...am venit aici din pasiunea de a citi cat mai multe ficuri...deci se intelege
Merci si tie de intampinare! ^^
Asa,sa fac o scurta mentionare,AI CITIT MACAR ACOLO UNDE SCRIE [LIMITA EMOTICOANE/POST?]

Daca nu m-ar deranja,nu as spune nimic,dar esti super stresanta.Limiteaza-te la 5 admise,sau cat naiba mai sunt acum,nu mai pune 500 intr-un reply.


\'\'16. Este interezisa postarea de forum a mesajelor ce contin emoticon-uri in exces sau a mesajelor scrise cu alte culori in afara de negru. Puteti folosi culorile pentru a accentua/scoate in evidenta anumite fraze sau cuvinte. Folositi-le insa cu moderatie, nu dorim sa transformam topicurile intr-un curcubeu.\'\'[Asa ca,dupa cum iti spuneam,LIMITEAZA-TE!]

Ca sa fiu on.


Asa-i ca esti cam \\\'\\\'nesanatoasa\\\'\\\'?

Si ca vrei sa-l cuceresti pe Space?

Si ca deja,ma urasti pentru remarca?

Anyw,hf.

[Ca sa vezi exact,la ce ma refer]
Sincer am citit regulile, dar nu mi-am dat seama cate emoticon-uri am folosit...mda, sunt idioata-_-.
Am editat posturile ca sa nu mai deranjez pe nimeni.
Si nu am nimic impotriva remarcii tale, ba chiar apreciez ca mi-ai atras atentia!
Imi pare rau daca ti-am stricat planurile,dar cum toata lumea le respecta,cred ca si tu trebuie sa o faci.

Si sincer sa fiu,nu esti idioata,toata lumea greseste,suntem oameni...Smile

Ok,atunci e bine ca apreciezi \'\'atragerile de atentie\'\' asupra lucrurilor facute gresit,si nu esti genul de persoana care sa imi dea in cap ca \'\'DE CEEEEE\'\' am zis eu ca \'\'x\'\' nu e bine facut Smile


On:

Branza sau telemea?

Caiet dictando,sau bloc de desen?

Naruto sau Bleach?

Sasuke sau Kimmimaro?
Pagini: 1 2