Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Konnichi wa!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Watashi wa Alexandra, am 17 ani, sunt din jud Arad, si imi plac foarte mult animeurile, in special: naruto, shugo chara, d.n. agel, sailor moon, gravitation, si multe altele.

Imi place de asemenea tot ce apartine de Japonia, in special J-music. In mod special urasc manelele (scuze pt fani).

Imi doresc sa ma inteleg bine cu toti si sa imi fac cati mai multi prieteni. Ja ne!:bye:
salut Aly-sama, ce mai faci? Bun venit pe zup si acomodare palcuta.
hug din descriere se pare ca si tie iti place naruto.
-ce manga ai citit / citesti?
-iti place myiavi sau gackt?
-alte animeuri?
-culori preferate?

acomodare placuta si asteptam posturi frumoase si fara spam.:bye:
Welcome Aly hug
39
~carti preferate XD
~zodia :->
~gen de muzica preferat (excepting J-music )
pai,cam atat^^' Bine ai venit,cu siguranta te vei simti bine aici, happy posting,no spam,etc 21 ja' hug
Multumesc de primire.

-Manga din pacate nu am citit, dar sper sa reusesc sa citesc.
-Imi place de Myiavi mult. E unul dintre preferatii mei.
-Alte animeuri: La Corda D'Oro primo passo, mermaid melody, seriile digimon, bleach, blood+, rosario+vampire, vampire knight, death note, full metal alchemist, inuyasha, yu yu hakusho, ginban kaleidoscope, kamikaze kaitou jeanne, ouran high school, princess tutu si multe altele.
-Culori preferate: galben, mov, alb si cam atat.
-Carti preferate, hmm, imi place Harry Potter (poate k e ciudat)
-Zodie: rac
-Gen muzik: pop, dance, rock si restul (fara manele)
Daca mai aveti intrebari va raspund cu mare placere.
Aly-sama hug Cred ca o sa ne intelegem bine ^^ avand in vedere ca si eu sunt rac 510
Ma bucur ca nu iti plac manelel(felicitrile mele),si ma bucur k iti palce Sailor Moon 5 Suntem mai "demodate" dar asta e 10.
Anyway... Welcome in the Zup's gang hug
mersi mult setsuna, si ma bucur ca esti ca si mine, rac,:chuu: si mai ales ca iti place sailor moon, a fost primul anime vazut de mine, multumesc pt primire si sper sa imi fac mai multi prieteni:bye: