Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bunaa AnimeZup
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

.Evil. - .Black.!

Pai. Incep cu interese: ador anime`urile in special Naruto. Muzica preferata: Rock si in special Metal Goth. Imi place ca este foarte multa lume pe site si am si cunostinte deja aici. M`am gandit sa incerc si eu sa ma loghez si: uite`ma. Varsta...13. Cam mica dar..Ehh. :) Pai, ne vedem pe aici. :Bye:
Bine ai venit pe Animezup, Kidu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello Sysa.
Sunt ATAT de happy ca in sfarsit ti-ai facut cont. Abia astept sa vad cum te descurci si sper sa iti faci cat mai multi prieteni. Si nu uita sa citesti Fan Ficuri, sa votezi la concursurc si la duel si sa treci si pe la Forum Games.
P.S. Daca nu stii ceva, te uiti la tutoriale sau ma intrebi pe mine.

:bye:
edit: Prin cunostinte te referi la mn sper xD
Salut! Bun venit!
So personaj anime favorit? De ce?
Culoarea ochilor?
Culoarea favorită?
Zodie?
Film favorit?
Carte favorită?
Scrii ficuri, proze, poezii?



Have fun here!Smile
Welcome, Kidu ! Eu sunt Jess, încăntată de cunoștiință ! Sper să-ți faci mulți prieteni, să te distrezi și să te simți bine pe zup. Am și eu căteva întrebări.

* Citești ? Care este cartea ta preferată ? Dar autorul ?
* Ai animale de casă ?
* Asculți k-pop ?
* Care sunt personajele preferate din Naruto ?
* De unde ești ?
* Cum te numești ?

Cam atât. Btw, nu ești deloc mică. Încă o dată bine ai venit și sper să ai o ședere plăcută pe zup !
Buna, Kidu! So...hai ca te iau cu interogatoriu\', is neam cu SaintOcea, n-am alta alternativa! 21 :
-Care e anime-ul tau favorit? De ce?
-Ce anime-uri preferate mai ai?
-Personajul favorit dintr-un anime?
-Filme favorite? Actori preferati?
-Ce muzica asculti? Exemple de trupe/solisti.

Sper sa ne intelegem bine, si poate sa ne cunoastem chiar pe parcurs! Spui ca esti cam mica? Aici suntem ,,de toate\" cum s-ar spune. Bafta, si nu uita: SA TE DISTREZI(nu conteaza: normal sau nu) 3.
Ello there, bine ai venit in familie hug
Sper sa iti placa aici, sa te adaptezi repede si sa-ti faci multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta.
Intrebari...se pare ca deja ti-au fost puse multe intrebari si eu la ora asta habar nu am ce sa te intreb : ))

1. De ce te temi?
2. Sporturi preferate?
3. Ai frati/surori?
4. Seriale tv preferate?

Daca ti-au mai fost puse intrebarile astea, sa ma scuzi. Chiar nu am stat sa ma uit peste toate -_-\" Inca o data bine ai venit si spor la postat.
Bun venit,pe la noi pe aici 4.Sper sa te distreazi si sa iti faci multi amici.
Ce zodie esti?
Care sunt culorile tale preferate?/artisti?
Care sunt cele 2 cuvinte ce te descriu cel mai bine?
Ce te enerveaza cel mai tare?
Ciocolata sau vanilie?
Capsuni sau cirese?
Horror sau Action?
Winter or Autum?
Ce limbi stii sa vorbesti?
Care e idolul tau in viata?

si atat21
Salut!

Ce pot sa spun, dupa descrierea ta pari o fata dragutza pupic Plus ca ai o varsta nu prea indepartata de a mea 39 Eu isi urez bun venit pe site! 4 Intrebari.. :- ? Doar de unde esti? 10

In rest, te\\\\\\\'am pwpacit pupic

.Evil. - .Black.!

@saint Ocea . Anime`ul favorit : Hinata , pentru ca este in mare parte timida ceea ce ma caracterizeaza si pe mine. Are momentele ei, face parte dintr`un clan puternic si de aici rezulta ca si ea este puternica si mai am multe alte motiveSmile Ochisorii: albastrii. Culoare favorita: Negru combinat cu roz, altfel alb. Zodie: Fecioara . Film..Nu am un favorit. Nici carte favorita 46. Pai scriu ficuri si cand imi vin ideei si poezii.
@BauBau™† . Nu prea am avut sa zicem ..Timp de citit ,dar o voi face in viitor . Animale: mii de pisicute si un catelus. Da, ascult8 Personajele preferate: Hinata (cum spuneam), paii Naruto si multi altii ca doar e plin de personajeSmile. Sunt din Pitesti . Ma numesc Bianca, dar porecla KiduSmile.
@Bullet . Anime`ul favorit: Cum spuneam, Naruto. Pentru ca este destul de lung si e ca si cum l`asi trai pentru ca urmaresc zilnic. Sunt noua in domeniul Anime`urilor si de acum incolo incep sa vizionezSmile. Filme..Paii sunt mai copilaroasa tot felul si in special horror , gen: Mirrors, etc. Muzica Rock . Trupe: Cradle Of Filth, Evanescence, s.a.Smile
@ßéкi♡ . Cea mai mare temere : sa pierd persoanele iubite (sincer). Sporturi: Mersul pe Role 105. Am o sora mult mai mare. Seriale tv: Mesaje de dincolo, Fenomene stranii.
@theia . Zodia cum am mai spus: Fecioara. Culori : Roz, Negru, Alb. Artisti..Sunt foarte multi sincer ma incurc si nu am ales un preferat. Doar 2 cuvinte: incapatanata, proasta (cum s`ar zice) :]] Stiu ca asta nu este de bine pentru o reputatie de ingeras ,dar copiii mici gen bebelusi ma cam enerveaza 17. Ciocolata. Capsuni .Horror 19 Autumn . Romana ( desigur) , Engleza si incerc sa invat Japoneza . Inca nu am un idol, dar am cativa preferati.
@Eѡαηɢєʟɪηє ƒαʟʟѕ . Sunt din Pitesti.
P.S. Multumesc tuturor pentru modurile diferite de a spune Welcome.hug Smile
Pagini: 1 2