Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: sasuke vs gaara
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
pai eu cred ca sasuke o sa castige deoarece este mai puternic decat gaara dar asta e parerea mea si de aceea vreau sa o vad si pe a voastra
aaaa si poate ca si gaara ar castiga dar el nu prea are vointa
cam atata scriu ca nu mai am inspiratie si daca ata e spam sa editeze ali aclolo ca sa stiu4:-p
Off topic: n uar trebui sa deschizi topicuri aiurea doar de dragul de a face asta,exista deja u ntopic asemenea aici: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2174
Iar dupa cum bine vezi s-a mai facut inca o data comparatia asta.
Uh...off topic in primul rand.Renunta sa mai faci atatea topicuri cu comparatii intre personaje.Chiar nu vad motivul pentru care sa existe un topic de acest gen cu Sasuke si Gaara...astia doi nu s-au intalnit decat de cateva ori.Am mai vazut si alte topicuri facute de tine in acest gen...si sfatul meu:renunta.
Si ca sa nu fiu chiar asa pe dinafara...voi da un raspuns:Sasuke.De ce?Inafara de faptul ca este personajul meu preferat...el a fost primul care l-a facut pe Gaara sa sangereze.Probabil ca este mai puternic decat Gaara(in varianta lui normala...nu Shukaku).Si in plus...apartine nobilului clan Uciha si a mostenit Sharingan.
Topic inchis.De acum,topicurie cu comparatie intre personaje se vor deschide numai daca anumitele personaje au avut o lupta durabila.Acest topic este o bataie de joc x_X.


Closed.