Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: 0 vs. 100 v2.0
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
O daa, 18
Numarul acesta e prea frumos ca sa fie pe pag. lui si deci numarul 18 e pe 1921 , ma rog, optispe\'

Am si eu muzica, un playlist destul de vast, pop, rock si rapp si niste opening-uri dintr-un anime in engleza, da stiu, nu-i prea vast, dar daca vreti vorbesc cu colegii mei dragi in legatura cu manelele..

Continui sa cred ca baietii de pe aici au fost prinsi de sateni si acuzati de vrajitorie, care-i deacord cu mine?15

Edit: Se pare ca unul e fost eliberat, se cheme cineva aici satenii!
18.

NiciVorbăDeSpamNiciVorbăDeSpamNiciVorbăDeSpam.
Beki vine cu 17. : >
Nanana, nobody loves you like I do-do-do-ro-do. o.o

Edit:

16 defapt >.>
17.
Am auzit ca unele fete au nevoie de baieti? :O
Sunt la dispozitia voastra, 7 zile din 7, 24 de ore din 24. Prestez aproape orice fel de servicii.
Relatii la 072... Restul in pm. :\\\"> 24)
*laughs there* .

16 . Dăă, şaisprezece.

Åžiii ~ punct .
15

@~Space-Bound : Crezi ca rezisti tu singur la o petrecere cu ocazia infrangerii voastre? Intri pe propria raspundere, oricum , dar eu deja aduc muzica, pune`ti pile la o altcineva 21
14.


Iar sunt pe dinafarăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă.
15.
@DarK. Intrebarea nu e daca rezist eu, si daca rezistati voi cu mine?
Si de ce sa-mi trebuiasca pile? \"Intru\" pur si simplu. 106
Si daca tu aduci muzica eu aduc pr... asta, bautura. :-\"
14

@~Space-Bound S`a luat deja (verifica pagina anterioara) 21. Tot ce mai trebuie adus esti tu, apoi tortu..asta, petrecerea poate sa inceapa 21
@ÃŽngeraÈ™ . Nu ne lasi balta cu bautura, nu? Doar tu ai dat startul...
13.



Mariusică, vezi că sunt fetele la colţu' străzii, te aşteaptă să le dai autografe.
Hai, fugi!