Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello ! New here !!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Salutare comunitate Zup. Ce as putea sa spun.. sunt un om ca si tine, cum ma cheama? ce conteaza.. este doar un mod prin care eu sa raspund unor chemari, numele nu ma defineste si doar imi este eticheta pentru chemarile voastre in lumea desarte... fara viata? am pierdut-o cu timpul si m-am pierdut in propriile trairi si am invatat sa le traiesc cu putere si sa merg mai departe orice s-ar intampla... dar totusi lumea imi zice Bogdan .. Dar prefer numele meu japonez : Kaete ...................

Ce sa va mai zic 106 am 16 ani si nu tin cont de Fan Fiction + 18 21
Sunt din Petrosani, jud Hunedoare... sunt aici sa am parte de o comunitate cu care sa-mi impartasesc ideile si mai ales munca.
Bine ai venit pe Animezup, Obs3ssion!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut Bogdan!...Sau mai bine zis Kaete 71 Bine ai venit pe Zup!Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni.Nu conteaza daca nu tii cont de FanFiction + 18 .Nici eu nu tin cont -_-'.App la ce munca te referi?Scrii?Desenezi?O curiozitate:Ce limbi straine stii?Cam atat am avut de zis.

Ja ne!:bye:
Pai ca sa-ti raspund incep asa 421 : nu mai fi plictisit !!!
Ador gif cu Death Note :X love you for that pupic

Cunosc : Engleza... putina japoneza si bineinteles romana 21
Pai munca mea o reprezinta.... Desenatul 65 , Scrisul versuri,proza,poezie si in ultimul rand Server de Lineage 2 ( un MMORPG 4 ) 4 10 Multumesc pentru intampinarehug
Bună Kaete! Welcome on Animezup! x)
Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te simţi bine şi să te faci repde cunoscut. Îţi urez o şedere cât mai îndelungată şi plăcută pe forum.

Mi-a plăcut mica introducere. Pot să spun că în mare parte ai avut dreptate.

Ce genuri de muzică asculţi?
Desenezi? Deci o să postezi câteva desene? [Mereu mă interesează userii care desenează, desenul este un hobby de-al meu]
Cartea/Autorul preferat?
De unde ideea pentru nickname? Åži de ce nu Kaete?

That's all for the moment. Welcome again, happy posting without spam and have fun! xD

Xoxo, Ang.
Ca sa raspund mai usor 10


Ce genuri de muzică asculţi?
Rock , J rock , Hip hop , rap , orice inafara de manele si populara

Desenezi? Deci o să postezi câteva desene? [Mereu mă interesează userii care desenează, desenul este un hobby de-al meu]
Da, desenez 4 21 .

Cartea/Autorul preferat?
Jocul ingerului . Si autorul preferet esti Stieg Larsson ( sper ca nu i-am pocit numele )

De unde ideea pentru nickname? Åži de ce nu Kaete?
Ii nickname-ul meu din jocuri 4 Dar aveam si un id inainte sa-mi fie sparta parola obs3ssion_lv ( NickName si Lv= Love ) . Dar am preferat sa nu mai pun Nakamura Kaete. Asa ca am ramas la acesta.
Again, welcome Kaete ! hug Yep, I like your name. ;> Cum am spus şi la profil, distrează-te ! *smile*
Şii, bineînţeles, am câteva întrebări :
Trupe/solişti favorite/favoriţi de muzică ?
Ce preferi dintre clasicele yaoi, yuri & hentai ?
Alte hobby-uri ?

Xoxo Ady. :]
Trupe/solişti favorite/favoriţi de muzică ? [\b]
Trupe : Sum 41 , Linkin Park , Nightmare, Maximum Hormone, Nightwish, TFK , si multi altii 10 detaliez mai tarziu sau pe yahoo .

[b]Ce preferi dintre clasicele yaoi, yuri & hentai ?

Hmm... sincer n-am o preferinta, imi plac toate 4

Alte hobby-uri ?
Basket, desenat, muzica, plimbat, drumetii, citit, multe multe anime, seriale tv, beatbox, shuffle dance. Chestii normale.

Mai sunt intrebari ?15 21 Si v-a pup pe toti pupic
Salut! Bine ai venit!
Da mai sunt întrebări.
Anotimp favorit?
Zodie?
Personaj anime favorit? De ce?
La ce profil ești?
Ai postat deja proze sau poezii?

Apropo am dat Nu la poll ca apoi în secunda următoare să citesc întrebarea 21 Așa că da te primim pe forum.

Have fun!
Anotimp favorit?
Vara 4

Zodie?
Sagetator

Personaj anime favorit? De ce?
Edward Elric, din cauza temperamentului 10 dar se mai adauga si altii 4

La ce profil ești?
mate-info intensiv engleza

Ai postat deja proze sau poezii?
Proza da, poezii nu ca la ele mai am mici maruntisuri de corectat4
Vise si Realitate 10


next ?15
Pagini: 1 2