Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bună!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Bună! Sunt nouă pe aici, sper că sunteţi prietenoşi.
Mă numesc Paulla, sunt atee ascult heavy metal, death metal, black metal(etc).
Daca mai aveţi alte intrebări sunt fericită să vă raspund.
Bine ai venit pe Animezup, Dead Sevenfold!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună Paula. I like your name :X Eu sunt Adina and I hope you`ll have fun here, on zup. ^^ Păăi, am câteva întrebări.. * like always *
Ce trupe de rock / metal şi ce-ai mai enumerat tu acolo îţi plac ? ;>
Câţi ani ai şi de unde eşti ?
Zodia ta ?
Hobby-uri ?
Vrei să fim prietene ? :]

Again... Welcome ! hug
Bună Paula! Bun venit pe AnimeZup!
I hope you'll make a lot of friends here and you'll have phun! x) Îţi urez o şedere çât mai plăcută şi îndelungată pe forum.

Îmi era dor să dau de cineva care ascultă metal/rock şi toate subgenurile lor. xD
CiteÅŸti? Cartea/Autorul preferat?
Desenezi/Scrii?

That's all for the moment. Welcome again, happy posting without spam and have fun!

Xoxo, Ang.
Mulţumesc pentru urări!
@Imp. Favoritele mele sunt Avenged Sevenfold, Metallica, Megadeth, Manowar, Cradle of Filth, Suicide Silence, Children of Bodom, Sum 41, Dimmu Borgir, Iron Maiden, Bon Jovi, The Casualties... ÅŸi lista ar putea continua.
Am 14 ani şi sunt din Vaslui. Hobby-uri? Hm...să vedem. Înotul, dansul şi fotografia(totuşi la editat las de dorit). Sunt rac, dar nu prea cred in zodii. Defapt, nu cred deloc. Sunt cam sceptică.
Normal ca vreau sa fim prietene!hug Sunt o fire prietenoasă.
@Ang. Da, citesc. Cartea preferată cred că ar fi Codul lui Da Vinci de Dan Brown. Autorul preferat? Aici e cam greu. Din ultimii pe care i-am citit cred că ar fi Kelly Armstrong şi J.R.R Tolkien.
Nu desenez, îmi lipseşte acel lucru enervant numit talent. Dar scriu, totuşi sunt începătoare.
And thanks again for the welcome!
Bună, bine ai venit pe animezup.
Sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul.

'bout the questions, huh. Nu ai zis nimic despre anime/manga.
So animeuri favorite or anything?
Manga citeÅŸti?
What about movies? like 'em?

See ya around. Şedere plăcută!
@Teh, merci şi eu sper să mă simpt bine.
Anime-uri favorite? Naruto, Naruto Ship., Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Death Note, Bleach ÅŸi ar mai fi.
Da, citesc. Nu mă înebunesc după dar citesc.
Ador filmele. Preferatele mele sunt cele horror, mister sau/şi acţiune. Pot spune că le ador pe cele din seria The Lord Of The Rings.