Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [oneshot] Aishiteru Shin-kun !!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Stau in camera mea de culoare mov pe patul meu de doua persoane cu asternuturi negre cu castile in urechi care transmit sunetele scoase de Nana de la Black Stones ... Acei Blast care sunt condusi Nana . Nu stiu exact cum se numeste .. Singurulu lucru pe care il stiu este ca aceasta melodie punk-rock este opening-ul de la Nana . Parul meu de culoare neagra este ravasit pe perna mea ce-a pufoasa de culoarea mov pal iar in ochii mei de un negru abisal isi fac loc acei stropi pe care ii varsa si cerul in zilele posomprate . De ce plang ? Pentru ca lafel ca si Nana Osaki am ratat ocazia de a pleca cu pritenul meu in Tokio .. Nu cred ca ii va pasa prea mult .. Inainte sa plece mi-a zis ca acolo isi va incepe o noua viata cu o alta trupa . Mda , alta trupa . Aici si noi am avut o trupa .. Dar si aia s-a destramat din cauza lui ..Da` ce rost are sa plang ? Asta nu va rezolva absolut nimic ! Mai bine m-as interesa daca as putea sa fac parte din trupa Black Stones . Ar fii un vis devenit realitate .. Pentru ca sunt un fan inca de cand au inceput sa cante prima data , cand putini erau interesati de Black Stones . Da` ce totzic eu aici ? Inca nu m-am prezentat : Ma numesc Ai Noguto si sunt adepta stilului Punk-Rock , culorile mele preferate sunt : mov si negru si sunt indragostita pana peste cap de Shin din Black Stones , si am 20 de ani .. Nu cred ca trebuie sa spun ceva mai mult despre mine . A ba da ! Cum sunt imbracata . Pai sunt imbracata sunt imbracata cu o pereche de blugi mov si un tricou alb “ rupt ” , iar de blugi am tatarnate cateva laturi . Este 12 : 30 !! Si eu trebuie sa imi fac pircing-urile la ora 1:30 !! Imi iau o pereche de tenisi negri si jacketa de piele neagra si am zbughit-o pe usa ! Ma grabesc eu sa ajung repede acolo si deodata dau cu nasu` in cineva . Cand imi ridic capul il vad chiar pe .. Chiar pe minunatul , frumosul , scumpul meu Shin !! Cred ca o sa lesin !! Nu , nu ! Ai revinoti ! Vaai !! Vrea sa imi spuna ceva !!

- Hei esti O.K ? Esti cam rosie ! imi spuse pe un ton ingrijorat .
- Da .. Sunt bine numai ca sunt foarte emotionata !!
- De ce sa fii emotionata ? A da ! Vai Shin basisistu` de la Black Stones . zice el apoi isi roteste ochii .
Acesta se uita la mine cu o privire seroasa apoi imi spune : ..


Buna ^^ . Este primul meu fan-fiction postat aici :D .. El mai este postat pe un alt site :D .. Gome daca e scurt >< xD ..