Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut!Eu sunt Anastasia si am 11 ani.Am terminat clasa a V-a si incep a VI-a in Dorobanti(Bucuresti).Cu o seara inainte de a ma inregistra,am scris doua pagini de fic despre Sakura si Sasuke.O postez in curand!Zuppy02
Abia astept sa navigez pe acest site!Best SITE EVER!(me love manga Zuppy02)
Bine ai venit pe Animezup, pinguin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit Anastasia si sa stii ca ai un nume frumos. Iti urez o navigare placuta prin site si am cateva intrebari daca vrei sa-mi raspunzi.

- Ce animeuri iti plac?
- Care e culoare ta preferata?
- Asculti j-rock?
- Daca da iti place the GazettE?

Have fun and happy posting. Nu uita sa treci pe la regulament.
Hei! Bun venit pe forum, Anastasia! Numele acesta îl poartă personajul principal dintr-un fic de-al meu:]] mi se pare foarte drăguţ.
Am câteva întrebări..:

-Filme preferate?
-Carţi preferate? (dacă ai.)

Cam atât. Îţi urez distracţie plăcută.:]

*Hugs`*
Kawaai name >.<
Waa, cred ca multi iti spun asta :]] Simta-te norocoasa. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta :] Ce pot sa spun...sper sa iti placa aici, sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor, deoarece cu totii ne de adaptam repede :]] De asemenea, sper sa ramai mult timp printre noi, deoarece nu toti userii noi o fac :]] Hehe.

Intrebari...
1. Ce zodie esti?
2. Ai frati sau surori?
3. Ce limbi straine iti plac?
4. Actori preferati?

Cam atat...nu stiu ce altceva as mai putea intreba :]] Inca o data bine ai venit si have fun. Hugs :3