Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Meet pe 13 iulie
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi! Meet in Bucuresti pe 13 iulie *va spun de pe acum pentru ca vreau sa0mi cer iertare ptc am contramandat meetul de maine*.

Okey deci:

Data:13 iulie

Locatie: Um....oriunde?


Motivul: mai sus


Motivatie: Inghetata 21 *am promis si Silviu confirma*

Pentru mai multe detalii add deea_h2elen sau cei care au mai fost la meeturile precedente,sunati-ma/

Aly

Eu nu stiu daca vin, probably not, dar am o singura rugaminte. Zicetii lui Silviu sa inceteze SA SE MAI DEA LA PERSOANE DE 21 DE ANI, sau mai bine zis, LA MINE >.<, da? Va rog eu frumos, e tot ce vreau sincer...

Got enough of being called "beybeee" #@!#@!#!#@#!#3@#$#%$#$@#@!
(29-06-2011, 09:52 AM)Aly A scris: [ -> ]Eu nu stiu daca vin, probably not, dar am o singura rugaminte. Zicetii lui Silviu sa inceteze SA SE MAI DEA LA PERSOANE DE 21 DE ANI, sau mai bine zis, LA MINE >.<, da? Va rog eu frumos, e tot ce vreau sincer...

Got enough of being called "beybeee" #@!#@!#!#@#!#3@#$#%$#$@#@!

24 hm ,meetul meu este egal cu cel a lui Mitsu 24 doar ca acum ne-am dat seama.

Silviu nu se da la persoane de 21 de ani o,o

Aly

Yeah right...
ca ti-am zis "babe" nu inseamna ca ma dadeam la tine Zuppy06
LOL! Bai asta-i topic pt meet nu pentru cearta :l buuun bun,acest topic coincide cu cel a lui Mitsu,asa ca daca postati aici sau acolo este cam acelasi lucru Smile
PEste 1 saptamana incepem sa facem lista cu cei care vor veni si hotaram si locatia;
Conteaza daca vin useri neanuntati?
Apropo, daca Mitsu inca o sa fie dispusa sa ma ia, poate o sa vin - locatia necunoscuta, sper ca nu prea departe.
NU Smile doar sa va recunoastem okey Smile oricum puteti da un telefon si se rezolva
se mai face poimaine meetingu'? 39 Zuppy03
Zuppy07Zuppy07Zuppy07Zuppy07
aaaaaaaaaa pai daca face alin ce rost mai are sa fac si eu?