Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Test naruto personalitate (feminin)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna va-ti intrebat vreodata ce personaj feminin din Naruto sunt? ei Bine si eu asa ca am facut accest teste de personalitate Smile
Deabea astept sa vad ce v-a iesit? ei bine a da link : Smile
http://animezup.com/quiz/457-cu-ce-perso...emeni.html
Ei ce va iesit? mie mia iesit Sakura
A da am uitat eu l-am facut
Eu sa stiti ca va pup
Si bye, bye
Coment
1. Ce cauta asta aici? ar trebuit sa fie la sectiunea Quiz, rog pe cineva sa-l mute de aici.
2. Mai este un topic deschis cu acelasi subiect, schimbat e titlu si intrebarile. http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27069
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?
Rezultatul meu a fost:
Sakura o fata curajoasa cu un temperament pe masura tine la prieteni si, iar proteja
Fa-l si tu!
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?

o___o
Sakura o fata curajoasa cu un temperament pe masura tine la prieteni si, iar proteja.
=.=!
Scumpo... Nu cred ca vrei parerea sincera. Dar totusi o sa ti-o spun.
Ai avut o intrebare..."Cu ce baiat te-ai asemana?". De ce sa ma aseman cu un baiat cand sunt fata. In fine. In multe intrebari chiar nu ma regaseam!
Nu stiu... Data viitoare cand mai pui quiz'uri, cere sfatul cuiva mai intai.
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?
Rezultatul meu a fost:
Hinata o fata timmida fata mai socializeaza nene ca nu mori si nu mori daca ii zici baiatului ca il placi ca doar nu e sfarsitul lumi nenica mai are balta peste

Eram sigura !
"Ino o fitoasa inganfata cu un ego mare, dar o prietena desavarsita."

Fitoasa ???????????/ NUUuuuuuu
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?
Rezultatul meu a fost:
Sakura o fata curajoasa cu un temperament pe masura tine la prieteni si, iar proteja
Fa-l si tu!
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?

I love her !
TenTen o fata sportiva luptatoare si feminina cu un simti al indemanari desavarsit si socializezi ca ea.
Ahaha, gramma ran away?
Cu ce personaj feminin din Naruto te asemeni?
Rezultatul meu a fost:
TenTen o fata sportiva luptatoare si feminina cu un simti al indemanari desavarsit si socializezi ca ea

Sa cred, sa nu cred..? A doua varianta e mai credibila15
TenTen o fata sportiva luptatoare si feminina cu un simti al indemanari desavarsit si socializezi ca ea

ok, deci TenTen, in orice caz sportiva nu sunt, asta doar pentru ca l-am ales pe Neji 21
:X:X
Pagini: 1 2