Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare, pamantenilor
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Vin in pace.21 Ma numesc Maria-Alexandra si nu stiu cum sa ma prezint, boo. Printre lucrurile favorite se numara desenele animate (noi sau vechi), Pokemon, anime-urile, si VOCALOID. Urasc sporul, matematica, strutii. Incantata de cunostinta. o3o
Bine ai venit pe Animezup, Vezi mai jos!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut. Bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi, whatever, tot tacâmul. Îmi place nickname-ul tău.

Got some questions for ya, that was some really short introduction lol.
Well, books?
movies?
manga?
ce ai cu struţii?

see you around ^^
Carti? Nu stiu eu d-astea.21 Ultima carte citita a fost Persepolis, dar aia e mai mult carte (roman) de benzi desenate. Filmul preferat e Uranya, de care 2,9/3 din populatia Terrei n-a auzit. La fel si cu manga-ul, Ludwig Kakumei.

Cat despre struti, unul a incercat sa ma ciocaneasca-n cap intr-o excursie la Doi Iepurasi cu clasa.
De treabă fata! 21

Well , pentru început îţi urez un călduros bun venit , sper să îţi faci mulţi prieteni , să nu faci spam and so on. Câteva întrebări :

1 . De unde eşti? [ Te rog nu-mi spune că de pe Marte 21]
2 . Câţi ani ai?
3 . Asculţi k-pop?
4 . Dacă da, ce trupe?
5 . Alte genuri în materie de muzică?

Cam atât , see ya` around. hug
1. Nope. Femeile vin de pe Venus, barbatii de pe Marte, iar eu sunt din Constanta.21
2. 13, fac 14 in iulie.
3&4. Singura melodie K-pop pe care o ascult obsesiv este Oh! de SNSD.
5. Orice. ORICE. De la manele pana la clasica.
Aolo, prima fată întreagă la minte şi neobsedată care ascultă manele?!
Chiar aÅŸa, omfg?!

Well, eu una mor de somn, ţi-aş pune câteva... întrebări.
1. Ce preferi: Ploaia sau soarele? [ ploaia, soarele mă prăjeşte ]
Sincer n-am mai văzut o persoană la aproape 14 ani care să asculte de la manele la clasică!
2. Dacă ai alege un gen de muzică, care ar fii? [ eu una nu m-aş putea hotărâ între rock şi rap ]
3. Bună melodia, nu?
4. M-am săturat să-ţi pun întrebări, sincer. Wanna be friends? [ eu da ]



Åž.c.l.
1. Ploaia. N-am mai fost la plaja de mai bine de 3 ani.
2. Trance/Nightcore se considera genuri muzicale "true"?21
3. Rap romanesc, da.
4. Sigur. ouo
Buna, Alexandra. Incantata de cunostinta.
Iti plac calatoriile?
Ce animale iti plac?
O melodie care te inspira care ar fi?
Ce ar trebui sa insemne "ouo"? 23 Gen: xox (sau cum mai fac unii useri neispirati chestia asta)?

@alexandra, multumesc pentru ca m-ai luminat. praise
Călătoriile? Da, îmi plac, cât timp sunt undeva departe de aglomerație și căldura.

Oh, animale.:chuu: Le prefer pe cele handicapate estetic, cum ar fi șerpii sau porcușorii de guinea.

Melodie care ma inspira, eh?

"ouo" e un fel de smiley face. Ca "Smile", "c:", și "=3=".
Pagini: 1 2