Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

sasuke_love_sakura

Buna ma numesc Andreea am 11 ani o sa fac 12 pe 13 decembrie,zodia mea este segetator.Animele mele preferate sunt: naruto si shaman king.Imi place sa ascult muzik rock.trupele mele preferate evanescence si Within Temptation:-P.Sper sa imi fac multi prieteni



Bye-Bye:bye::bye:
salut si tie andreea pe forum si sper ca te vei distra si respecta
regulile.In primul rand as vrea sa te felicit pentru descriere.Si mie imi
place naruto si nikul tau o spune 10
Sper sa fii activa si sa faci posturi frumoase si fara spam.In regulmaent scrie asta. :yes:
Any way, as vrea sa te intreb catecv ca sa te cunoastem mai bine.
-Ce culoari iti place?
-Ce animeuri ai mai vizionat?
-Ce alte trupe / cantyareti mai asculti?
-Citesti manga?

cam asta ar fi, again welcome si distractie palcuta. :bye:

sasuke_love_sakura

culorile mele preferate sunt roz,rosu,galben ,protocaliu.
nu prea am mai vizonat alte anime fiinca nu prea am timp
yo mai ascult: cascad,savage garden.RBD,high school musical si mai multi
citesc manga
Da...Laliho si Welcome pe Animezup.Trebuie sa iti spun o chestie:sterge id-urile din post ca nu e voie.Vad ca Lynn ti-a pus cele mai multe intrebari,asa ca nu am decat una pentru tine.
1)Personajele preferate din anime-urile mentionate?
Cam atat...nu imi mai ramane sa iti mai spun devat have fun,spor la postat si no spam(cred ca asta sti).
Ja Ne

sasuke_love_sakura

pai personajele mele preferate din naruto sunt:sasuke si sakura normal
si din shaman king:Yoh si Anna

sasuke_love_sakura

daca aveti si alte intrebari sunt bucuroasa sa va raspund
Bunaa ^^.Intai de toate bine ai venit printre noi.Iti urez o sedere placuta,de care nu ma indoiesc[membrii sunt mult prea primitori ca sa ma insel 10],sa-ti faci multi multi prieteni si sa ne vedem cat mai des pe aici.Observ ca esti fana Naruto,mai ales Sasuke si Sakura.
De asemenea am observat ca asculti 2 dintre trupele mele favorite.Pot sa te intreb ce melodie preferi de la fiecare?
Then...as vrea taaare mult sa te intreb daca iti plac/ai sau ti-ai dori vreun animalut de casa si care ar fi acela ^^.
Cam atat de la mine...Doar o mica constatare...Imi pari destul de cunoscuta...cred ca ne-am mai intalnit si pe alte site-uri.Eh...nu-i nimic.Se mai intampla.
Inca o data bun venit si daca ai nevoie de ajutor poti apela la noi si sigur vei gasi ajutorul sperat 4
Huggies and kisses ~

sasuke_love_sakura

Ms mult pentru intampinare Usagi-chan si acum sa iti raspund la intrebari
pai......
Evanescence-bring me to life
Evanescence-my immortal
Within Temptation - Ice Queen
Within Temptation - Angels
Within Temptation - Bittersweet
Si ca animal de casa as vrea sa am o pisica Smile


bye-bye :bye: si ink odata multumesc pt intampinare