Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Umbra iubirii
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
Prin de lume - plin de lume
din când în când când mă jucam - asta nu sună deloc bine, îți dai seama, nu o.o ?

În rest nu am mai observat greșeli de tastare. Mi-a plăcut acest capitol chiar acă se putea să fie mai lung, dar lasă. Sentimentele lui evoluează bine, pot spune, chiar dacă pentru mine nu este destulă descriere, de ce, nu știu. Poate și paragrafele ar trebuii sa ie mai consistente, idk. Oricum, bună treabă cu acest capitol. Sămințica mea, căpățâna mea de mămăligă, te aștept cu next-ul, sper să fie lung ._.
Eh , am venit si eu cu intarziere...

Ai avut o singură greseală dar a fost mentionată deja , deci nu mai are rost sa o mentionez si eu .
Actiunea ,nu stiu ,parcă a fost putin grabită ,faptul că si iubita lui Eddy a apărut asa de repede chiar după venirea lui Andrew , iubitul Nicolei ,în fine ,poate tu vroiai sa fie mai palpitat ca ambii să aibă cate un/o iubit/iubită .
Despre descriere nu prea am ce spune/scrie pentru ca mie una imi place si mi-a placut din totdeauna felul în care descrii sentimentele personajelor .
As vrea ca "micuţa" Amelie să apară, cât de curând, în " peisaj " pentru că va deveni din ce în ce mai interesant , după părerea mea .

Cam atât ...

Spor la scris la urmatorul capitol ! ^^

Pagini: 1 2 3 4