Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutari
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna tuturor! Ma numesc Adriana, am 17 ani si locuiesc in Bucuresti.
In materie de animeuri pot spune ca sunt deschisa la orice gen, am multe animeuri la activ dintre care actiune, comedie, sf, dragoste, mecha, drama, Shonen-ai, psihologice, ecchi, yaoi, horror,aventura, muzicaluri si altele.
In rest, in materie de hobby-uri pot adauga muzica(nu numai de ascultat, cant si la chiatara plus voce), teatrul, imi place sa scriu, sa fac cam orice face un adolescent tipic.
Sper sa ne intelegem si numai bine!
Bine ai venit pe Animezup, Adriana!
Daca esti din Bucuresti, poate vii si pe la Nijikon, sa ne vizitezi standul 4
Ai vreun anime preferat?
Si daca tot ne-ai spus ca stii sa canti... ce gen muzical preferi?

Si nu in ultimul rand... sper sa iti placa aici! Happy posting!
Mersi de primire Flaw!
Si mai mult ca sigur ca o sa vizitez standul daca o sa apar pe acolo.
Animeuri preferate39... greu de ales.
Probabil vesnicul si mult stiutul Naruto.
Insa nu e o regula. Mereu cand dau peste un anime nou si care imi place devine preferatul meu.
Ca gen muzical imi place sa cant rock clasic( asta cand vine vorba de chitara), dar in rest sunt deschisa la orice subgenuri care apartin de punk rock, alternativ, oi!, metal, hardcore, progresiv, trash, grunge, garage, grindcore, industrial, ska si ceva christian rock.
Imi place aici, altfel nu m-as inregistra Smile
Neata,Adriana 4.Vad ca esti din Bucuresti .. :< Foarte multi sunt de acolo ..Dar nimeni din Mangalia 21[ahahaha,am vise prea mari.Astia din Mangalia sunt mai tarani de felu` lor 78sau aproape toti39]
Vad ca ai si 17 ani ceea ce inseamna ca oricum esti mai mare ca mine[-_-] si am vazut ca tu canti la chitara.You`re awesome :3.Am sa te intreb ce zodie esti,ce filme preferi si care carti ti-au placut in mod special.Banuiesc ca stii regulile gen no spamming and stuff.Asa ca acum te las in pace.Salve hug

P.S:Al doilea meu nume e Adriana XD
Neatza Smile
Numele Adriana oricum ruleaza 19
Pai sunt in zodia taur( si daca o sa ma intrebati daca sunt incapatanata, raspunsul e da), in materie de carti iar pot spune ca citesc tot ce prind la mana. Insa cartea mea preferata..sau cartile de fapt, fiindca fac parte dintr-o serie sunt cele scrise de JK Rowling, Harry Potter. M-a atras mult ideea de magie, cred ca de la 12 ani tot citesc aceste volume. Pe langa asta imi mai plac romanele politiste pe care le citesc in prostie, cele de razboi, de ce nu si cele cu vampiri pe care am inceput sa le citesc in ultima vreme. Insa nu stiu de ce imi plac mult mai mult cartile scrise in limba engleza. probabil imi suna mai bine decat romana. Iar in materie de filme...rar ma uit la ele39...insa imi plac seriile Piratii din Caraibe, Harry Potter, Memoriile unei geishe, Underworld mi-a placut de asemenea foarte mult si unele comedii.
Si btw, nice to meet you!