Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ask a stupid question, get a stupid answer!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
pentru ca a mancat iaurt toata viata lui xD

next q. : de ce messenger-ul e atat de popular? 39
Pentru ca toti prostii cand au dat search pe domnul ' gugal ' au aflat de lumea virtuala de convorbire intre ei si maestrul muzici pe care noi il slavim adica Guta .

De ce atunci cand ne gandim data viitoare ne gandim la ce ne - am gandit ?
A10entru ca .... hahalerele astea nu stiu sa creeze un viitor , va zic io , votatima pe mini si veti aviea la che va gandi ! ( De che bei mati ales pi mini ? ) Raspuns clasic Vanghelie 21
Q:Cum ma cheama ? 21
michiyo-chan ^^ (nu-ti stiu numele adevarat o.o)


de ce banii nu pica din cer?
Pentru ca ingerii i-ar lua pe toti si s-ar duce la poker. 21

De ce nu face cocosul oua?
pentru ca ii e frica sa nu le manance pe urma de foame

de ce nu aterizeaza pe varful blocului o naveta spatiala?
Deoarece unitatea structurală şi funcţională a sistemului respirator e atomul.

Next: De ce când ne uităm pe geam folosind ochiul din palmă nu vedem decât ce e în spatele nostru ?
pentru ca ... avem puteri supra-naturale ! sau eventual suntem atat de orbi in cat am inceput sa vedem prin ochii altcuiva 21
Next : De ce avem toti ZECE degete ? 21
A: Ca sa nu avem noua, pentru ca daca avem noua, barbatii vor fi impotenti, femeile or avea tripleti o data la trei ani, plus ca bunicii nostrii nu se vor putea stapani si vor trebui sa poarte pampers in fiecare noapte 4
Q: De ce, cand ne trezim, cascam?
De ce, cand ne trezim, cascam?
Pentru ca gura amortita dupa toata noaptea cand a stat inchisa vrea sa faca gimnastica si astfel se produce fenomenul de cascare. XD

Next: De ce nu putem zbura? 45