Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: AMV Concurs MAI ~ Vot
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Am mai spus în threadul de înscrieri, mâine, din păcate nu voi intra, aşa că voi face azi threadul de Vot, dar vă mai puteţi înscrie până la 23:59.
Regulile le ştiţi.

Videoclipurile concurente:

Primul Concurent.

Al Doilea Concurent

Al Treilea Concurent

Iar al patrule concurent, îţi atrag atenţia, videoclipul tău nu merge!

Noi, cele 4 muze de la răsărit Crăci, DeeH2elen, Cookie şi Biterr vă stăm la dispoziţie dacă aveţi vre-o opinie, vre-o nelămrire sau altceva.

Le urez participanţilor un "Succes!" imens.

Nu uitaţi, vă mai puteţi înscrie până la ora 23:59.
(31-05-2011, 12:00 PM)Crăci A scris: [ -> ]Am mai spus în threadul de înscrieri, mâine, din păcate nu voi intra, aşa că voi face azi threadul de Vot, dar vă mai puteţi înscrie până la 23:59.
Regulile le ştiţi.

Videoclipurile concurente:

Primul Concurent.

Al Doilea Concurent

Al Treilea Concurent

Iar al patrule concurent :http://www.youtube.com/watch?v=_x0-ROzNQOE

Noi, cele 4 muze de la răsărit Crăci, DeeH2elen, Cookie şi Biterr vă stăm la dispoziţie dacă aveţi vre-o opinie, vre-o nelămrire sau altceva.

Le urez participanţilor un "Succes!" imens.

Nu uitaţi, vă mai puteţi înscrie până la ora 23:59.
Multumim !! Esti oficial in concurs n_n
asta e ciudat are peste 1 minut ..... ce am facu rau
(31-05-2011, 07:17 PM)Jbelux A scris: [ -> ]asta e ciudat are peste 1 minut ..... ce am facu rau

Nimic.Tu esti okey..nu e nicio problema cu AMV-ul tau.
atunci de ce nu sunt in vot ???? (mu m-am vazut si nu stiu dece)
Nu e asta al tau?Hellsing-Dark Ages

Daca nu,sa sti ca am intrat la topicul inscrieri,am clikait si....nu a mers linkul.Mai trimite o data linkul sa fiu sigura care cum si ce fel..


Adeluta mea trebuia sa postezi si numele AMV makerului..dar dddd....n-am specificat
okei uite ce-mi apare cand incerc sa-l deschid:This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds.
Pagini: 1 2