Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Eto hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Cri$tin@

Salut numele meu este Cristina am 17 ani,sunt din Bucuresti,sunt in zodia capricorn.Imi place sa ascult muzica sa ma uit la filme SF,de aventura,de animatie,comedie si de horror. Pot spune k am urmarit ceva animeuri :Sailor moon(knd eram mica),Naruto(prima serie si a doua serie sunt la zi cu ea)Blood +,Inuyasha,Itazura na kiss,Fruits Baskets,Rosario+Vampire(prima serie si bine inteles sunt la zi si cu cea de adoua),Vampire Knight (la fel si aici prima si adoua serie)Tokyo mew mew,Myself yourself,Death note,Hellsing,Bleach si Kaleido star stea
Bun venit pe Animezup, Cristina!
Si mie imi plac filmele SF. Imi poti numi cateva din preferatele tale?
Am citit acolo si ca asculti muzica... 71 Ai vreun gen preferat?
Cam atatea intrebari deocamdata...
Sper sa iti placa aici! Happy posting ^^

Cri$tin@

Imi place muzica de gen R&B,hip-hop si poate si rap,cat despre filmele SF pai ce sa zic mia placut foarte mult Terminator(toate cele trei serii nu stiu daca mai este si un al patrulea film),Specii(1 si 2 desi inclin sa cred k e mai mult horror decat un SF)Alien vs Predator(la fel si aici k si la Specii),Cei patru fantastic 1 si 2,Incredibilul Hulk.
Hey ^___^ Wow, esti capricorn xD Inseamna ca o sa ne intelegem super bine ^ ^

Vad ca iti plac mai mult anime'urile shoujo =3