Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

annutza_mykutza

buna.....ma numesc ana....am 11 ani si 7 luni.....sunt o fata bruneta cu ochii caprui....am 1,55 cm inaltime......imi place sa cant,sa desenez,sa ma distrez cu prietenii,sa inventez tot felul de chestii....culoarea mea prefereta e roz....dar imi plac si celelealte..momentan...suunt in clasa a 6-a B...imi plac multe cupluri din anime...dar cel mai mult...sakura&sasuke si inuyasha&kagome:X.din filmeimi plak multe printre care...diego&roberta...mariciuy&juan miguel....tudor&lia...codrut&irina si multi altii.....am o sora mai mare....are 13 ani...si ma santajaza mereu cu faptul ca citesc ficuri....desenez si alte chesti....spune ca sunt copil si alte chesti dalea.....dar mie imi place....imi place engleza.....si spaniola....cu toate ca nu prea ma descurc....spun cate ceva.......am o pisica....o cheama biju.....si e foarte rea...21...si un catel gipsy.....maree rau..Smile571....am o verisoara mai mika de 3 ani si cateva luni...si o iubesc foooarte mult...parintii mei s-au despartit din pacate.....dar asta e22...am inceput si eu un fic pe acest site.... http://www.animezup.com/forum/showthread.php?tid=2650 sper sa il cititi si poate ca....o sa va placa....ehh cam atat despre mine.....:X:inuyasha&kagome: si lia si tudor....ei binee...nu mai incap4..sory:X...va iubesk si va poop dulce dulce de tot...:Xpupic
Salut Ana.Ma bucur sa te cunosc ,eu sunt Stefania.Foarte interesanta prezentare,good job!
:bv:
Intrebari:
*Ce zodie esti?
*Citesti manga?Dak da ce?
*Ce muzica asculti?
*Vrei sa fim prietene?
*De unde esti?
~ Si sper sa te distrezi,sa fii activa &Happy posting!Sper sa ne mai vb!

annutza_mykutza

salut stefania:X ma bucur si eu sa te cunosc..deci raspunsuri:
1)berbec
2)Da...mai multe..
3)aproape detoate...(mai putin lautareasca si populara si de jale:d....manele asc da foarte putin)
5)categoric raspunsul e DA!!!
6)Bucurestipupic