Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Wassapp??:)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

anime_addicted

Buna ziulica,dragii mei!Eu ''este''(greseala intentionata) Oana,am 14 ani (aproape).M-am inscris de o gramada de vreme pe forum,aproape un an,am mai postat pe undeva,dar nu m-am prezentat pentru ca...nici eu nu-mi pot explica de ce,sa zicem ca am uitat.Sunt uituca de fel...
Imi plac animeuri-le,motiv pentru care m-am inscris pe forum.Printre preferatele mele se numara Naruto,NaNa,Death Note,Pitchi Pitchi Pitch,Yu Yu Hakusho,Inuyasha,etc.
De asemenea,imi plac si cateva seriale de televiziune,cum ar fi The Vampire Diaries,Gossip Girl,Ghosts Whisperer.
Sunt o mare amatoare de muzica,si imi place rock-ul (si toate subgenurile lui,mai ales j-rock),K-pop,in special,R'n'B,Hip-Hop.Urmatoarele trupe/urmatorii artisti:Tokio Hotel,Cinema Bizarre,Justin Bieber,Guns and Roses,Three Days Grace,Evanescence,30 Seconds to Mars,Breaking Benjamin,Big Bang(si impreuna si membrii separat),SHINee,Super Junior,2NE1,Miyavi,SE7EN,Kelly Clarkson,si multi altii se afla in lista mea de preferinte.
Cam atatea despre mine.In acz ca vreti sa mai stiti si altceva,intrebati si va raspund cu mare placere.
Bine ai venit pe Animezup, anime_addicted!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Justin Bieber? :?? You kill me^^
Ce sa zic... Welcome to zup and have fun, Am doar 2 intrebari:
Iti place ciocolata?
Iti place sa faci poze?
Si mie iimi place Miyavi, Cinema Bizarre si Gn'R, Avem ceva in comun XD
Welcome to zup again and happy posting!
Bună Oana ! Bine ai venit pe forum, have a nice day şi sper că şi şederea ta aici va fi la fel.
Citeşti manga ceva ? Anime preferate ? Îmi aminteşti de perioadele mele când eram mult mai mică şi eram obsedată de Miyavi şi de Gackt :]] şi aveam 2 prietene care uneia îi plăcea de MYV şi alteia de G şi practic se cam băteau cap în cap pe tema asta. Piesa asta. Încă o ador frate :]]. Hope we become friends if you want have phun and read teh rules.
Konnichi wa Oana şi bun venit! Sper să te distrezi pe aici şi postare plăcută.

1. De unde eÅŸti?
2. De ce îţi place Bieber?
3. Care sunt personajele tale fav. din anime-uri?
4. Câteva cuvinte care te descriu ^^
Heya Oana and welcome on Zup ^^ Sper ca te vei distra si ca iti vei face multi prieteni pe acest forum minunat.

Intrebari:
Sarbatoarea preferata este... ?
Floarea preferata?
Care este melodia ta preferata de la 3DG?Dar 30 seconds to Mars?
Iti place sa citesti?Daca da, care e autorul tau preferat?15

Cam atat.Sper sa te distrezi pe forum ^^ btw, Paste fericit ^^
Zbye~

anime_addicted

Multumesc!
Saya:
Iti place ciocolata?
Da,ador ciocolata si orice contine ciocolata.
Iti place sa faci poze?
Se intampla sa imi placa tare mult sa fac poze,mai ales la peisaje,dar nu-mi place sa apar in ele...

Lynn:
CiteÅŸti manga ceva ?
Manga nu prea citesc,decat foarte rar...
Anime preferate ?
Le-am scris mai sus Smile
By the way,am citit deja regulile si o sa incerc sa le respect.

Eclair:
1. De unde eÅŸti?
Sunt din Craiova.
2. De ce îţi place Bieber?
Nu-mi place de el,imi plac melodiile lui.Sunt mai sentimentala de fel si de aia...
3. Care sunt personajele tale fav. din anime-uri?
Light Yagami,Sasuke Uchiha,Naruto Uzumaki,Inuyasha,Sakura Haruno,Hinata Hyuuga,Ambele NaNa.
4. Câteva cuvinte care te descriu ^^
Sunt impulsiva,dar ma controlez,amuzanta,cel putin asa mi-au zis unii si...putin tacanita.Smile

Sarbatoarea preferata este... ?
Craciunul.Pentru faptul ca imi place sa stau cu fratele in jurul bradului sa deschidem cadourile si imi place sa tin in mana bulgarii de la prima zapada pana se topesc.
Floarea preferata?
Cu siguranta trandafirii.
Care este melodia ta preferata de la 3DG?
Let it die.
Dar 30 seconds to Mars?
A beautiful lie.
Iti place sa citesti?
Da,imi place mult sa citesc.
Daca da, care e autorul tau preferat?
Imi place L.J. Smith pentru faptul ca ea a scris seria ''The Vampire Diaries'' si se intampla sa ador seria asta.

Paste fericit!