Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hy everyone
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ma numesc Richarda, am 16 ani. Imi plac animeurile desi nu am vazut foarte multe pana acum. Ultimul la care m-am uitat a fost `Fruits Basket`. Ca gen de muzica prefer rock, metal, dar in general merge aproape orice. 4
Bine ai venit pe Animezup, richa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heya Richa si bine ai venit pe Zup.Sper sa te distrezi alaturi de membrii forumului ^^
Intrebari:
Care este trupa ta preferata?
Iti plac filmele horror?Daca da, numeste cateva.
Iti place sa citesti?Daca da, ce citesti momentan?
Canti la vreun instrument?
Ai animal de casa?
Ce culoare au ochii tai?15
Te identifici cu vreun personaj anime sau din opera literara?

Well, iti urez "Bun Venit" si sper sa'ti faci multi prieteni cu care sa te distrezi hug
Zbye~
Pai, nu am o trupa preferata( imi place metallica, skillet, trapt etc.), in general nu ma uit la filme horror. Da, imi place sa citesc. Tocmai am terminat `Drums, girls and dangerous pie`. Cat despre cantatlu la vreun instrument: tobele marea mea pasiune4.
Am o catelusa, Bella. Am ochii caprui. Ultima intrebare, hmm, nu m-am gandit la asta pana acum.
Salut Richarda! O sa incep prin a spune ca imi place foarte mult numele tau, e foarte unic. Sper sa te distrezi pe forum, sa nu faci spam(adica sa scri mai mult de 2 randuri, e usor de respectat regula asta21) si sa fii activa.
Intrebari:
1. De ce iti este frica?
2. Cum ai dat de AnimeZup?
Si cam atat, la revedere.
Well, first of all, thanksSmile
So, de ce imi e frica? Cred ca mi-e frica de faptul ca, cateodata gandesc prea mult.( in sensul in care de exemplu mi se intampla o chestie si eu ma gandesc la o mie si una de posibilitati, daca e asa daca e nu stiu cum, si de fapt, se dovedeste a fi ceva nesemnificativ...nu stiu cat o sa intelegi din cat am palavragit in randurile astea, dar sper sa iti dai seama la ce ma refer)
Cat despre a 2 a intrebare, de mult timp ma uitam si eu la animeuri( acum cativa ani cum era si animax4). Imi placeau, dar nu faceam eu prea mare chestie din asta. De putin timp ma uit pe net la animeuri ce mi se par mie interesante. Cum mie imi place sa scriu chestii( scriu poezii, unele ganduri, am inceput mai demult si un fel de poveste) ma gandeam ce ar fi sa scriu si eu un anime.(saptamana asta am realizat de fapt cat imi plac animeurile, Japonia). Si incercam sa ma documentez de pe net. Am dat peste site-ul asta si ma gandeam ca ar fi dragut sa cunosc si alte persoane cu aceleasi interese, cu care sa pot vorbi despre chestii de genul asta, si cu ocazia asta sa aflu si chestii noi.
Sper ca nu te-am plictisit prea tare cu atata vorbarie.