Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello.
Sunt noua pe aici si nu ma prea pricep la descrieri si alte astea, deci o sa spun foarte putine despre mine. Imi petrec timpul citind atat carti cat si manga, uneori ma mai uit la animeuri si sunt o mica, mare obsedata de muzica. Ascult cam tot timpul cate ceva si nu pot sa zic ca-mi place doar un gen. Imi place sa scriu, atat poezie, proza si lucrez si la cateva ficuri. Cam atat, daca aveti intrebari. Smile
Bine ai venit pe Animezup, Psike!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heya Psike si bine ai venit pe forum ^^ Sper sa te distrezi si toate cele.

Intrebari:
1.Care este numele tau?
2.Cati ani ai?
3.Care este melodia ta preferata?
4.O sa'ti postezi creatiile pe forum?
5.Care este culoarea ta preferata?

Cam atat, cel putin pentru moment.Sper sa te distrezi alaturi de ceilalti membrii si sa'ti faci multi prieteni, printre care si eu.
Zbye ~
1.Care este numele tau?
Imi poti spune Crina.
2.Cati ani ai?
Am 17 ani.
3.Care este melodia ta preferata?
Nu ma pot decide, caci sunt prea multe frumoase si imi plac in functie de starea ce-o am atunci.
4.O sa'ti postezi creatiile pe forum?
Da, le voi posta, dar intai sa ma obisnuiesc cu forumul.
5.Care este culoarea ta preferata?
Imi plac negru si violet.
Salut Crina!

Abia aştept să-ţi citesc fic-urile când le vei pune, mă abonez de pe acum. ^^
Câteva întrebări ca de la cititoare la cititoare:
1. Ce părere ai despre Twilight?
2. Ai citit Codul lui Da Vinci?
3. Despre ce anume scrii, în general?
4. Ce carte citeÅŸti acum?
5. ÃŽÅ£i plac vampirii?

Cam atât, pentru moment. ^^
1. Ce părere ai despre Twilight?
Pff nu-mi place deloc si chiar daca prietenei mele ii plac mult n-as citi si nu m-as uita.
2. Ai citit Codul lui Da Vinci?
Da si mi-a placut mult.
3. Despre ce anume scrii, în general?
Hmm realitate in general, imi place si razboiul. Mai multe.
4. Ce carte citeÅŸti acum?
Angelologia de Danielle Trussoni.
5. ÃŽÅ£i plac vampirii?
Da imi plac, desi prin cartile lor sunt cam falsi. Cred ca-i prefer pe cei din "vechea scoala".
(20-04-2011, 11:43 PM)Psike A scris: [ -> ]Pff nu-mi place deloc si chiar daca prietenei mele ii plac mult n-as citi si nu m-as uita.

Din păcate, eu merg pe premisa: "Nu pot spune că nu-mi place atâta timp cât nu am citit." Bad idea. =_="

Well, welcome! hug
Am incercat sa citesc. Am cautat pe net primul volum, insa dupa cateva bani am vazut ca nu e de mine. E scris prea simplu, fara descriere, imi pare sec. Am alte gusturi, deci pardon.
1. Ma iubesti? 21
2. Acum serios, ai de gand sa postezi vreun fic aici? Doar stii ca nu am citit nimic de la tine.
Hello and welcome
Plac pc games ?
ai facebook ?

(tot ce trebuie sa stiu despre o fata )
Pagini: 1 2