Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Kiririn is 'ere
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Sunt sigura doar de un lucru, si acela, ca nu ma pricep sa vorbesc cand vine vorba despre mine.

Nume: *pointing at the username*
Varsta: 15 primaveri 15
Cetatean ahtiat dupa: anime, manga& co, natura, animale, arta, fotografie, sporturi in aer liber, muzica, culturile altor popoare, ciocolata [spre marea mea dezamagire... doar tuturor le place!], si abuzatul de quiz-uri cand am cuprinde plictiseala. In mare, tot ce suna interesant.
Ascult: cam de toate. mai putin remixuri, electro, sau lalaieli. [club-stuff]
And a list to ensure the world that I came here with peaceful thoughts: [my fav ones]
-Rosario+Vampire, Naruto, Bleach, Wolf's Rain, Fruits Basket, Death Note, Shounen Onmyouji, Ouran High School, FMA, FMP, tot ce tine de Hayao Miazaki si cele clasice/vechi gen Inuyasha, KS, YYH, Kiddy Grade si inca cateva.

And on that bombshell, its time to end the show~
Astfel Kiririn isi incheie prezentarea in mod abrupt 21. Dar sunt deschisa [aproape] oricarei intrebari :d
In concluzie, bine v-am gasit, Animezup :bye:
Bine ai venit pe Animezup, Kiririn!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Kirin:]

Am impresia ca ai incurcat sectiunile forumului -.-. Intr-un topic de noi veniti se face o prezentare generala a unui user si nu se vine doar cu preferintile de carti si de filme.

Well, Eu sunt Alexandra [toti imi spun Sasha/Musa].

Si, revenind la vechiul obicei, intrebari:

- Prenumele tau real?
- Ai vreo porecla?
- Te identifici cu vreun personaj personaj din filme sau din operele literare?
- Iti plac scriitorii japonezi ?
- Ai vreun Motto prin care te conduci ?

well, cam atat ca mai am putin si adorm pe tastiera -.-. Bine ai venit pe aici si iti doresc sedere placuta!!! Distreaza-te ^^

Serqet Hetyt ^^
Heya ^^ Kirin

Welcome to zup...have fun and make lots of friends! I think ya know the rules, so I don't wanna bore you. So let's start...

1. Vreau biografie completa.21 Nume, varsta....
2. Ai hobby-uri mai ciudate?
3. Ce fel de persoana esti? (Sadica, Rokkarita, Emoida, Bolnava...)
4. Ce ti-a venit sa te inscri pe forum?

That's all...Hope you don't mind to give me an answer. 4

Cya ^^
(19-04-2011, 02:09 AM)Serqet A scris: [ -> ]- Prenumele tau real?
- Ai vreo porecla?
- Te identifici cu vreun personaj personaj din filme sau din operele literare?
- Iti plac scriitorii japonezi ?
- Ai vreun Motto prin care te conduci ?

Aww, geez -.-" Mi-am sters aproape tot postul din greseala si nu mi-am dat seama xD oricum, am modificat

@Serqet
- the username is there for a reason ^^
- spre marele meu amuzament, da 21 Fox, sau Foxy, sau numele de familie prescurtat. Sau Bu.
- nu. ma simt unica. 19 glumesc, imi place tare mult de Kaname din FMP.
- depinde. scriitorii tot scriitori sunt, si nu fac preferinte in functie de origini ci de modul in care reusesc sa astearna cuvintele pe hartie : d
- "Daca viata iti intoarce spatele... tu pune-i piedica!"

@Dragon Eyez
1. Fixed
2. Animeurile? 21 Defapt, cand eram mica eram obsedata de animale... si in general ma intereseaza tot ce e nou si ciudat
3. Asta nu o pot spune decat prietenii 10 eu as zice a sunt o insensibila onesta, oportunista si atasata ^^
4. Dunno.

Multumesc de welcomuri! [data viitoare am grija sa nu mai abuzez de emoticonuri xD]
p.s: I didn't mind answering : p
Salut Kiririn, bun venit pe zup. Ai spus ca iti plac sporturile in aer liber, si mie dar ca sunt putin cam impiedicata.
1 Ce alegi intre volei, footboll, tenis de camp, baschet si baseboll (nu ma mai chinui cu denumirile daca se scriu asa bine daca nu iti dai tu seama ce am vrut sa scriu)?
2 Iti place teniul de masa (preferatul meu, mereu ajung SUB masa)?
3 Culoarea prefrata?
4 Stai la sat sau la oras? la casa sau la bloc?
Si apropo super faza cu "Daca viata iti intoarce spatele...tu punei piedica" .
(20-04-2011, 11:52 AM)Charlotte A scris: [ -> ]Si apropo super faza cu "Daca viata iti intoarce spatele...tu punei piedica" .

heeh 10

1. din lista, tenis de camp. Dar dupa mine, topul ar fi altul: gimnastica, calaria, inotul si karate
2. 21 pai, nu in mod special. Dar daca ma duci intr-o cabana si-mi dai o masa de tenis, voi petrece minim 1 ora p'acolo
3. Oscilez intre stacojiu, verde crud, argintiu si turcoaz
4. mijlocul orasului --> bloc (din pacate!)
sper ca nu te-am dezamagit : p
Peace kiririririririririririririririririiiiiin , esti fata ? joci pc games ? ai facebook ? aaa da , esti perversa si frumoasa ?

Si welcome ! Ma gasesti si pe chat......
Heya Kiririn and welcome here ^.^ Sper sa te distrezi si sa'ti faci multi prieteni. Btw, scuza'mi intarzierea >.>
Questions:
1.Iti place sa citesti?daca da, ce fel de carti?
2.Daca ai putea merge acum in orice loc, unde ai merge?

That was all.Anyway, sper sa te distrezi si sa petreci cat mai mult timp alaturi de noi.
Zbye
deci, multam again de welcom-uri 19

nu, nu sunt [prea] perversa 21
sunt fata. Am facebook. Ultimul joc pe PC a fost Lion King, dintr-o dorinta idioata de a-i termina toate nivelele fiindca cineva m-il stersese acum 5 ani xD

@Dya:
1. Yep, a lot actually ^^ Citesc multe, cu conditia sa aiba un stil interesant si o poveste captivanta. De la Conan Doyle si Agatha Christie pana la J.K. Rowling si Eliade. Tho' nu imi plac romanele fara actiune, sau cu romantism excesiv
2. Uhh, that's a tough one. Berlin as zice. Sau Londra. Sau Irlanda. Sau Madrid. Undeva p'acolo
Pagini: 1 2