Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Naruto X Sasuke photos.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Frumoase pozele, si eu ador yaoi-ul, mai ales cuplul Sasuke x Naruto, insa...
Topicul va fi inchis, iti zic eu. Probabil un moderator iti va explica si de ce 5

*nustiuaspama.nustiuaspama.nustiuaspama.nustiuaspama*
Pana sa fie inchis sa pun si eu cateva poze cu unul dintre cuplurile mele favorite (dar nu inainte de Itachi x Sasuke ;x).
[Imagine: 13zxtsm-1.jpg]
[Imagine: 37_22-1.jpg]
[Imagine: 37_16-2.jpg]
[Imagine: 37_30-1.jpg]
[edit]@Mistery Sunshine, nu-ti face griji, cel putin mie si lui Dragon Eyez ne place topic-ul. ^^ Mie mi se pare ca se potriveste aici si ca nu e nimic ineregula, dar cine stie stie. Vorbeste cu un moderator care se ocupa de aceasta sectiune (daca nu stii, dar ma indoiesc, poti sa ma intrebi pe mine ^^) si vezi daca e inregula si o sa ramana sau va trebui starsa (desi eu nu gasesc niciun motiv). Oricum, cred ca e din cauza spam-ului. ^^ :- ?

@Dragon Eyez, ai dreptate. Nu te contrazic. :]]
Fain topicul, chiar daca nu sunt fana mare a yaoiului, cuplul aceste e cute rau. Caut si eu cateva poze acum, sa le pun de dragul topicului, sa nu fie off.
PS: Nu cred ca se va inchide topicul, de ce? Atata timp cat nu e spam(adica sa mai scrieti vreo 2-3 randuri inafara de pozele NaruSasu) e ok.
[Imagine: 061narusasu_2.jpg]
Postati si AMVuri, sa nu va fie rusine21
Opaaaa
Un topic pervers... De cand asteptam... Deci avem SasuNaru. Ii bun atunci... Sa incerc sa fiu la fel de perversa la poze ca voi.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Cam atat.... As fi pus mai multe, dar na... cu alta ocazie.

:bye:
Dragut topic..si cum spune-ti voi perves:]]^^
Cred ca o sa pun si eu cateva poze,chiar daca poate topicul se va inchide<33

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Enough for today....daca nu se inchide topicul poate am sa
mai revin si cu alte poze.
xoxo.
Deci, nu credeam ca exista un asemenea topic pe aici 71 si chiar nu pot sa cred ca sunt aici si mai pun si poze ..24

Prima
A doua
A treia
Si ultima

Cam atat9, sorry daca mai sunt puse vreo data, sunt un pic cu capu` in nori17

Zbye:-*