Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Just a girl,say "Hy"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna!Numele meu e Raluca...Am 12 ani si in decembrie fac 13...Sunt din Timsioara si imi plac animeurile..Acest site mi-a placut de la inceput dar mi-a fost lene se ma inscriu ^^"...Daca vreti sa ma intrebati care e animeul meu preferat sa stit ca nu am unul deoarece toate imi plac[pe care le-am vazut desigur]...Nu am citit niciodata manga desi as vrea ^^...Ascult tot genul de muzica...In general pop si japoneza...Nu-mi plac manelele si manelistii[nu vreau sa ne certam daca e vreunul pe site]...Sunt pasionata de chestiile paranormale...Defapt mai mult de fantome 65 si sper sa fim prieteni ^^...Cam atat din partea mea...Mai mult nu stiu...Ja'ne!

yulobo

Heya hug
Welcome pe Animezup ^^
Ne bucuram sa te avem printre noi 4

Oh, nice nickname 21
12 ani? si eu xD Fac 13 pe 29 octombrie 24
Hmm... intrebari 5

Do you like huggies? 5
I doooo 43 hug
Hug addict, dont get scared 21

Hmm... Manga 39 Cand citesti si-ti place...
Mergi la marina pentru recomandari 5 Eu asa fac xD

Hmm... Welcome again si... victorie
Happy posting and have fun :->
hug
Welcome Kumiko (imi suna cunoscut numele, but I can't exactly place it... 39 any hint?) Ur from the city of roses... kawai!.

Ma bucur ca ai reusit sa-ti invingi lenea si-ai dat si pe aici (sau ti-a facut cu ochiul sectiunea extra si parc-ai vrea sa vezi si de pe la vip section? 71).

Inteleg ca-ti plac toate anime-urile pe care le-ai vazut (Inner self: means u hadn't seen Death Note yet)... dar ce anime-uri anume ai vazut?

Humm... if ur a phantom fan... exista vreo legenda a vreunei fantome (cunoscute sau nu) care ti-a placut in mod special?

:ha: gata, ti-am dat de scris 4

Okairi! again. ^^

Nyappy

Heyaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! ^_^
Well welcome here...si eu sunt mai noua...ma rog, presupun ca ai observat sau acum te holbezi la numarul mic de postari...and...ce sa zic...sper sa ne intelegm si ma bucur ca esti pasionata de chestiile paranormale ^_^
Imi dai si niste exemple concrete? O_O
Gacktsdear ,atunci cand iti faci propria prezentare nu o faci in topicul altcuiva.Iti faci propriul tau topic.Te duci in sectiuena nou veniti si cauta Topic nou.Da click si iti vei face propriul tau topic unde iti vei posta prezentarea :]
On:
Bine ai venit pe zup hugMi-au ramas doar intrebari de genul:Ce zodie esti?Ce culori preferi?Care e cartea preferata?Dar filmul ?XD
Sper ca nu au fost multe intrebari.Nu uita sa respecti regulamentul 71. Si,o sedere placuta[s icat mai lunga]

-Mitzuke
Ma scuzati ca nu am postat aici dar nu am reusit sa intru T___T

~Yuloby D~
I like huggies,yeah da' n-am inteles faza cu manga 24
~JavaLeen~
Poate tie iti suna cunoscut dar e prima data cand foloesc acest nick ^^...Uite-te la originea nick-ului ca sa afli de ce...
Inca n-am apucat sa vizitez tot site-ul asa ca nu am trecut pe la sectiunea extra sau vip 21
Poy le-am vazut cam toate de pe animax...Aproape toate...Alea ca Ayakashi Ayashi si Kyoro chan le-as spanzura daca ar fi adevarate ^^...Am incercat de multe ori sa urmaresc alte animeuri pe net dar mi-a fost lene pentru ca mai bine el vad la TV decat sa dau pe cele 3 parti de pe youtube...Si am mai vazut Elfen Lied si animeul pe care il urmaresc acum e Rosario+Vampire...
Ah,da..Cand vorbesti cu mine nu pomeni de istorie ca anu' asta ma duc in rapa 21
~Nyappy~
Adica? 21 Ce-mi place mai mult la chestiile paranormale?Pentru ca se misca lucrurile prin casa si uite tot asa incep sa ma bucur ca de Haloween o sa am fantome in casa 24 Sau nu...Chestia e ca stau arpoape de cimitir...
~Mitzuke~
Sunt Capricorn ^^
Culoarea RozZzZzZ 21
Momentan sunt doua...Antonel[ce carte frumoasa 20] si Blestemul de la Craigiburn...Vreau sa citesc Sogun dar ala de a 11-a R nu mai aduce cartea la scoala...Si acum citesc Gulliver in tara piticilor ^^
Cu asta m-ai prins...Cred ca e Scary Movie 21...Dar nu e...E Nea Marin Miliardar...Cat a putut sa-mi placa filmul ala si Dracul,un mort iubaret...Mda...Sunt mai mult fana comediei decat a gorazei...

Vad ca atat a fost...Ja;ne!