Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey hey!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hmm pai ce sa spun despre mine.Mi se spune Alle.Sunt o persoana ambitioasa si imi place sa duc tot la bun sfarsit.
Probabil ca orice persoana am atat pase bune cat si proaste insa atunci cand sunt nervoasa nu prea sfatuiesc pe nimeni sa stea in jurul meu.
Lasand asta la o parte imi place sa ascult muzica,sa vad filme si desigur sa ma distrez.Pai o viata am.Imi place sa zac in pat,insa nu o prea fac,probabil fiind mai bine.Doar d`aia e vorba aia"O viata ai si p`aia o dormi?".

Sa vedem,hmm imi place sa-mi fac prieteni,cat se poate de multi de aceea sper ca voi face acest lucru si pe aici.
Imi place sa scriu,poezii,povesti si chiar sa desenez.Imi place sa cant,dar uneori ma intreb ce nu-mi place?
Hmm da nu-mi plac paienjenii,asa este..

Pai cam atat despre mine.Daca mai aveti intrebari,astept!
Bine ai venit pe Animezup, Laylaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
. Salut Alle^^.
Cateva intrebari din partea luu Creeazy 9
Ce faci acum : ))?
Cati ani ai ?
Ce musiqa asculti?
Ai vreun hobby ? Daca da. care este acesta?
Ai vreun anime preferat?
Citesti vreo carte?
Ce zodie esti?
End.
cred ca ajung : ))
a da inca una.
Vrei sa fim prieteneSmile ?
Hey hey Creeazy,pot sa-ti spun -Crezzy?5:
1.Mm,pai acum stau in fata calculatorului,si ce sa spun mai nimic.
2.hm fac 15 ani.
3.Ascult mai multe genuri de muzica insa nu-mi plac manelele.
4.hobby:Hmm imi place sportul,sa dansez,sa desenez sa scriu,daca s-ar pune si limbile straine clar da,iar in curand vreau sa ma apuc de pian..si citiul cartilor...
5.Mm,da desi nu prea ma uit la animeuri.Naruto fiind singurul pe care l-am vazut si asta dintr-o anumita chestie..
6.Oo da,ador sa citesc carti.
7..Hmm scoprion si unul chiar autentic21.

SI desigur ca vreau sa fim prietene.
Ti-am raspuns si la intrebari deciSmile..Multumesc de primire.
Buna, Alle. Bine ai venit pe zup hug
Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta vei reusi, deoarece aici toata lumea este foarte de treaba si prietenoasa. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta. Din descrierea ta pari o persoana de treaba, sper sa ne intelegem ^.^. Intrebari nu prea am, deoarece duc lipsa de imaginatie la ora asta :]]
1. Din ce oras esti?
2. Ai frati sau surori?
3. Filme preferate?

Cam atat pentru moment. Inca o data bine ai venit pe forum si distractie placuta.
Hey hey Beki,hm as vreea sa-ti spun Dye probabil pentru ca-mi place mie acest nume.
1.Pai sunt ca sa explic mai bine de pe langa Bucuresti.
2.Nu,nu am frati nici surori.Mi-as dori un frate mai mare cu aproximativ 2,3 ani mai mare ca mine..
3.Ahh am mai multe filme preferate,deobicei cele de dragoste,actiune,comedie si chiar Groaza.Multe filme imi plac insa nu prea pot alege ce sa scriu aici.21


Multumesc de primire Dye,si sper ca imi voi face prieteni si pe aici.da da5
Hellow Layla! Welcome on AnimeZup! xD

I hope you'll make a lot of friends here and you'll have fun!

EÅŸti cumva la arte?
O să postezi desene/poezii/proză?
Ce muzică asculţi?
Cartea/Autorul preferat?
Ce profil vrei să studiezi la liceu?

That's all. Welcome again, happy posting and have fun!

Xoxo, Ang.:bye:
Hey hey Ang.

Nu nu sunt la arte..
Da o sa postez insa sa vad care,cum,cand21
Ohh am o multime de carti se de autori preferati insa de exemplu recent am citi :casa noptii10
Mate infoSmile

Multumesc de primire..Hehe
Hello dear:X:X Welcome to zup and have fun3
Am doua intrebari pentru tine:
1.Iti place ciocolata?

2.Daca ai fi o floare , ce floare ai fi?

Sper sa ne imprietenim pentru ca pari o persoana de treaba4
'Saya was here'
Hey hey Saya,hmm si eu sper sa ne imprietenim..Multumesc5

Da iubesc ciocalata.Ce mai,o ador!!
Hmm,daca as fi o floare as fi trandafirul,si pe langa asta mi-ar place si iris10..
Presupun ca e greu sa te hotarasti ce floare vrei sa fi avand in vedere ca toate sunt frumoase in felul lor,insa clar astea doua..
Pagini: 1 2