Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Pentru ca inca te mai iubesc
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5
Am citit si nu imi vine sa cred ca Sasuke o violeaza din nou pe Sakura.Sasuke nu cred ca mai are sanse la Sakura dupa tot ce i-a facut.Si totusi dupa tot ce a facut Sakura inca il mai iubeste chiar sunt curioasa unde se duce Sakura si ce se va mai intampla in continuare dar o sa am rabdare sa pui next si o sa vad atunci ce se mai intampla.
Heya!
Pentru inceput, vreau sa spun ca-mi pare extrem de rau ca nu am mai dat com.
Apoi, vreau sa-mi cer scuze si ca am lipsit la atat de multe capitole - care au fost uimitoare, si in care actiunea a luat o intorsatura total neasteptata. M-am pierdut de atatea ori printre randuri, imaginandu-mi fiecare detaliu descris de tine. Cred ca ti-am mai spus, iar daca nu, afli acum, dar chiar ador stilul tau de a descrie :X Pur si simplu ma face sa visez cu ochii deschisi la fiecare paragraf :X
Imi este atat de mila de Saku... :| Violata de cel pe care il iubeste si pe langa asta invinovatindu-se pentru asta; God, era intr-un club si a dansat putin mai aproape de un tip. Care e problema?!
Bine, cam scartaie teoria mea de deasupra - orice baiat ar fi gelos vazandu-si gagica dansand cu altul...
Oricum, Sasuke m-a enervat! Hmm, chiar si cu temperamentul lui atat de bine cunoscut de noi, nu are scuze pentru ceea ce a facut! In ochii mei, el a decazut cu mult :|
Nu stiu ce sa mai zic :)) Abia astept next-ul, mult succes in continuare si bafta la scoala. Paaaa :bye:

EDIT:
Te rog, nu o lasa pe Sakura sa faca vre-o prostie, ceva ce o sa regrete! Te rog!
Pagini: 1 2 3 4 5